Samsung Personel Alımı İş Başvurusu 2014

0
[ads]

Teknoloji sektörünün önemli isimlerinden biri olarak karşımıza çıkan Samsung, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde bulunan şubeleri için de sürekli eleman alımları yapmaktadır. Dünyaya mal olmuş bir şirket olması Samsung’un birbirinden farklı pozisyonlarda iş imkanı üretmesine neden olmaktadır. Teknik alandan satış ve pazarlama alanına üretim ve yedek parça alanından müşteri hizmetlerine kadar pek çok farklı iş kolunu Samsung bünyesinde görmek mümkün olmaktadır. Samsung işçi personel alımı iş başvurusu 2014 yılında da aynı şekilde devam edecek bir süreç olarak karşımıza çıkmaktadır. Her yıl olduğu gibi 2014 yılı için de personel alımı yapacağını duyuran teknloji devi, farklı pozisyonlarda işçi alımı yapacağını açıklamıştır.

Samsung işçi personel alımı nasıl yapılmaktadır?

Samsung firması bünyesinde yapılan personel alımları, firmanın resmi web sayfası üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle öncelikle firmanın resmi internet sitesine girilmesi ve bunun ardından insan kaynakları menüsüne ulaşılması gerekmektedir. Bu menü içerisinde öncelikle hangi iş pozisyonu içerisinde çalışmayı istediğinizi belirtmeli ve bunun ardından gereken koşulları sağlıyorsanız başvurmanız gerekmektedir.

Samsung Personel Alımı İş Başvurusu 2014Dünya çapında bir şirket olan Samsung için yapılan başvuruların değerlendirme süreci bazen uzun sürebilmektedir. Bu nedenle başvuru yapmanızın ardından belirli bir periyot kadar beklenmesi gerekebilmektedir. Değerlendirmelerin sonuçlanması ardından sizlere kısa sürede dönüleceğiniz unutmamanızı tavsiye ediyor ve başvuru sırasında sahip olduğunuz tüm özellikleri eksiksiz bir şekilde Samsung değerlendirme kuruluna iletmenizi öneriyoruz.

Başvuru İçin Tıklayınız!  

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir