Sahibinden Malın İadesi Dilekçesi

0

İade Dilekçe ÖrnekleriAide etmek istediğiniz ürünler için nasıl bir dilekçe yazmanız gerektiğini bilmiyormusunuz? Resmi kurumlarla ilgili iade işlemlerinizi dilekçe yazarak bildirmek mi istiyorsunuz? Bu durumda istek ve dileklerinizi iade dilekçesi yazarak bildirmelisiniz. Sitemizdeki dilekçe örnekleri sizlere istediğiniz bildirimleri kolaylıkla yapabilmeniz için tam olarak ihtiyacınızı karşılayacak şekilde ayarladık.

Sizlerin tek yapması gereken, durumunuza en uygun dilekçe örneğini bulmak dilekçe örneğinin üzerine tıklamak. Ardından dilekçe örneği bilgisayarınıza inecektir.

İade Dilekçesi

İNDİR

İLGİLİ MAKAMA

            16.09.2013 tarihinde yetkiliniz………………. Den toplam 6 setin toplam 41 TL olarak pazarlık yaptık ve bende sözleşmeyi imzaladım. Bana ödeme planını olarak 820 TL olduğunu söylediler bende  17.09.2103 tarihinde şirket yetkilisi ile yapmış olduğum telefon görüşmesinde ürünü kabul edemeyeceğimi ve ürünü iade etmek istediğimi ve sözleşmemi iptal etmek istediğimi ilettim ancak yetkiliniz ürünü almak zorunda olduğumu ve iade edemeyeceğimi beyan etti. Beni dolandırarak bir anlık zaafımdan faydalanarak 41 TL deyip 820 TL lik sözleşme imzalatıldığından ve ürünü 7 günlük  yasal süresi içerisinde iade etmek istediğimi beyan ettiğimden ürünün iadesi ve sözleşmemin iptalini istiyorum.

Arz ederim.22.09.2013

 

 

Ad soyad

İmza

 

ADRES

TLF

 

 

 

 

 

 

NotLDilekçeyi iadeli tahaütlü olarak gönderiniz ve aldığınız ürünü açmayınız , ürünü almadı iseniz teslim almayın

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir