RodiMood İş Başvurusu 2013

0

RodiMood İş Başvurusu 2013

Büyüyen ve gelişen moda dünyasının önde gelen üreticisi Rodimood her geçen gün koleksiyonlarını geliştirmeye ve yeni ürünlerle tüketicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. İlk zamanlarda jeans alanında öncü olan marka yakın zamanlarda keten ve klasik giyim üzerine de eğilim göstermiş olup zaten zengin olan ürün çeşitlerine daha nicelerini eklemiştir. Rodimood kurumsal anlamda oldukça gelişmiş olmasına rağmen eleman ihtiyacını her geçen gün daha da çok hissetmektedir. Bu nedenle rodimood ailesine yeni ekip üyeleri aranmaktadır.

 

RodiMood İş Başvurusu 2013 yılında alınacak mı?

Rodimood da çalışmaya karar vermeden önce bilmeniz gereken bir takım gereksinimler bulunmaktadır. Ayrıca rodimood yılın belli zamanlarında eleman alımı yapmaktadır. İş başvurularını şirket merkezi olan rodimood
İstanbul haramidereden ya da il bazındaki şubelerden almaktadır. Rodimood iş başvurusu 2013 yılında da devam etmektedir. Başvuru işlemlerinden sonra yetkililer sizinle iletişime geçerek ön mülakata davet edeceklerdir. Ön mülakat işleminin başarılı olması durumunda şirketin çeşitli kadrolarda istihdam etmek istediği pozisyon eğitimleri başlayacaktır. Eğitim programlarına katılacak adayların listesi rodimood resmi web sitesi üzerinden insan kaynakları bölümünde ilan edilmektedir. Yayınlanan listede adınızın yer alması durumunda insan kaynakları bölümü üzerinden iletişim bilgileri ve kurs tarihleri hakkında bilgilendirileceksiniz. Eğitim programının sonunda başarılı olan adayların yerleştirme işlemleri yapılmaktadır.

Rodimood dünyasında yeni bir kariyer başlangıcı yapmak veya rodimood ailesinin vazgeçilmez bir parçası olmak istemez misiniz?

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir