Restaurant Supervisor Ne İş Yapar?

0

Restaurant Supervisor Ne İş Yapar?Restaurant Supervisor Ne İş Yapar?

İş yerinde görevli olan ve gözetmen niteliğinde görev yapan bir kişidir. Bu kişinin rütbesi genel işçilerin üstündedir yani yönetici pozisyonunda görev alır. Supervisor alanında görev yapan bir kişi üst düzey sorumlu demektir. İş yerinin sorumluluğu nispeten bu kişiye aittir. İş yerinde görevli olan kişinin yardımcısı pozisyonundadır.

Restaurant Supervisor Görevleri

İş yerinde müdür yardımcısı pozisyonunda görev yapan bu kişi restoranda müdürden sonra gelen ilk kişidir. Yani restoran içindeki genel hizmetlerin yürütülmesi, hijyen kontrollerinin yapılması ve hijyenik ortamın en üst seviyeye çıkarılması için çalışırlar.

Kaç Saat Çalışır?

Vardiyalı çalışma sistemi uygulanmaktadır. Bu pozisyonda görev alan kişiler genel olarak sabah ve akşam olmak üzere iki şekilde vardiyalı sistem uygulanmaktadır. Müdürün olmadığı durumlarda müdür yardımcısı bu alanda müdürün yerini doldurmak için fazla mesai yapabilmektedir. Bu da günlük çalışma durumunu ve zamanını artıran bir başka durumdur.

Restaurant Supervisor Nerelerde Çalışır?

Adından da anlaşılacağı üzere restoranlarda görev yapan bu kişiler genel olarak restoran müdür yardımcılığı pozisyonunun açık olduğu restoranlarda görev alabilmektedirler. Restoran müdür yardımcısı pozisyonu büyük işletmelerde bulunan bir pozisyon olup bu alanlarda gerekli olan şartları sağlamak üzere çalışılabilir.

Bu bölümde çalışanlar için aranan özellikler

Bu alanda görev yapmak için firmanın istekleri doğrultusunda bu kadroya uygun iş gereksinimlerini karşılayan kişiler bu alanda iştiham olabilir.

Diğer Mesleklere Buradan Ulaşabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir