Referans Mektubu Örnekleri

1

Referans Mektubu ÖrnekleriReferans Mektupları herhangi bir üniversiteye veya işe girmek istediğinizde, sizi tanıyan yetkili kişiler tarafından yazılan ve sizin o üniversiteye veya işe katkı sağlayacağınızı belirten yazılardır. Şirket veya üniversiteler tarafından bu yazılar büyük önem arz eder. Aynı zamanda sizler çalıştığınız yetkili kişilerden övgü dolu bu referans mektupları aadığınızda emin olun ki işe tercih edilme ihtimaliniz artacaktır!

Sitemizde sizlere yardımcı olacak birçok alanda referans mektubu örneği paylaşacağız. Bunların yanısıra nelere dikkat etmeniz gerektiği il ilgili bir çok tüyo’da bulabileceksiniz.

Daha Detaylı Örneklere Buradan Ulaşabilirsiniz!

İş Başvurusu Referans Mektubu Örneği

isbasvurusu-referans-mektubu-2

Akademiz Referans Mektubu Örneği

akademik-referans-mektubu

 

 

Paylaş

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Serdar Tanrıverdi

Merhabalar. Üniversiteden yeni mezun oldum . Okuldan ayrılmadna önce hocalarıma referans mektubu yazdırmak istedim. Genellikle yoğn oldukları için fazla tutmak istemiyordum. Tam bu sırada da paylaşmış olduğunuz referans öektubu örnekleri devreye girdi. Kendimce bir taslak oluşturup hocalara götüreceğim . Böylelikle daha kısa sürede referans mektubunu hazırlayıp verebilirler.