Raporlu Personelin Rapor Ücretini Alabilmesi İçin Dilekçe Örneği

0

sgk dilekçe örnekleriSosyal Güvenlik Kurumu’nun kısaltması olan SGK, çalışan kişilerin ileriki yıllarda kazançları azalan vatandaşların başkalarına muhtaç olmadan yaşayabilmesi ve çalıştığı yıllara hitafen hak ettiği kazancı vatandaşa sağlamak için kurulmuş bir sistemdir. SGK sisteminde, sosyal riskler sonucunda çıkan zararı devlet sizin adınıza öder. Sizlerde SGK ile ilgili istek ve dileklerinizi devlet makamına Dilekçe ve formlar yardımıyla bildirsiniz.

Bizler SGK Dilekçe örnekleri kısmında sizlere yardımcı olabilmek adına, çeşitli istek ve taleplerinizi göz önünde bulundurarak çeşitli SGK Dilekçe örneklerine yer verdik. Sizlerin tek yapmanız gereken bu dilekçe örneklerinden sizin şikayetinize uygun olan dilekçe örneğini bulmak ve üzerine tıklayarak bilgisayarınıza indirmek. İndirme işlemi tamamlanınca word belgesinin üzerinde istediğiniz oynamayı yapabilir. İşleminiz bitince de kolayca yazdır tuşuna basarak yazdırabilirsiniz. Kolay gelsin!

sgk-dilekce-ornegi

İNDİR

T C

 

ÇALISMA VE SOSYAL GÜVENLIK BAKANLIGI

SOSYAL SIGORTALAR KURUMU BASKANLIGI

SIGORTA ISLERI GENEL MÜDÜRLÜGÜ

SIGORTA IL MÜDÜRLÜGÜ

 

 

Isyeri Unvani : ……………….

Isyeri Sicil No: ……………………..

Konu : …………………………………

 

Isyerimizde çalisan ve — tarihleri arasinda raporlu olan – sigorta sicil numarali – raporlu oldugu süre içerisinde çalismamistir

 

Geregini arz ederiz

Isveren Kase – Imza

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir