Rammar Gros Marketleri İş Başvurusu

1

 

Rammar Gros Marketleri İş Başvurusu

Marketler, günümüzde ev ekonomisinde tasarruf yapmak isteyen kişilerin alışveriş tercihlerinde ilk sırayı almayı başarmışlardır. Çünkü marketler, özellikle de süper marketler, kaliteli ürünleri uygun fiyatlara ve zaman zaman düzenledikleri indirim kampanyaları ile tüketicilere sunmakta ve bu sayede ev ekonomisinde tasarruf yapmak isteyen ev hanımlarının gözdesi haline gelmişlerdir.

Rammar Gros Marketleri ilk şubesini 1995 yılında, İstanbul’da açmıştır. Zaman içerisinde sunduğu kalite ile birlikte büyüyen market, yıllar geçtikçe İstanbul’daki şube sayısını büyük oranda artırmayı başarmıştır. Günümüze bakıldığında ise dev bir alana yayılan ve büyük bir lojistik ağına sahip olan bir perakende zincirine dönüşen Rammar Gros, bugün, müşterilerine toplamda 50’yi aşan şubesi ile hizmet veren dev bir zincire dönüşmeyi başarmıştır. Bu kadar büyümesi elbette ki çalışan sayısını da büyük oranda artırmaktadır. Bu nedenle de 50’yi aşan şubelerinde birçok elemana ihtiyaç duyan firma, bu açıkları internet sitesi üzerinden yayınlamaktadır. Rammar Gros Marketleri İş Başvurusu yaparak, firmanın size uygun bir pozisyonunda çalışmaya hemen başlayabilirsiniz.

Rammar Gros Marketleri İş Başvurusu yapabilmek için ilk olarak uygun pozisyonları öğrenmeniz gerekmektedir. Bunu yapabilmek içinse Rammar.com.tr adresine girerek, yukarıdaki menüde yer alan insan kaynakları linkini tıklayarak, karşınıza gelen sayfada size sorulan detayları doldurabilir ve uygun bir pozisyon için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ardından, uygun bulunmanız halinde firmanın görevlileri sizinle irtibata geçecektir.

rammar

Rammar İş Başvurusu Yapmak için TIKAYINIZ!

 

 

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Rammar Gros Marketleri İş Başvurusu"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir

Ben Engelm merakte caşmka işiyorum de oncede Reyon ve manav de anıyoruz