PTT Sözleşmeli Personel Memur Alımı

0

 

PTT Sözleşmeli Personel Memur Alımı

Değişen Türkiye’nin gelişen kurumlarından biri olan PTT büyümesine bağlı ortaya çıkan eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla sözleşmeli personel alımına gidecektir. PTT sözleşmeli personel memur alımı ilanı PTT’nin resmi internet adresinde duyurulmaktadır.

Ayrıca bu adres üzerinden alımı yapılacak bölümler ve istenilen başvuru şartları hakkında detaylı bilgilere ulaşılabilmektedir.

PTT için sözleşmeli memur alımı

PTT artan faaliyetleri sonrasında ortaya çıkan eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla çeşitli sitelerde ve kendi internet sitesinde duyurduğu habere göre; mühendis, mimar, avukat, tekniker, gişe görevlisi ve dağıtıcı olarak çalıştırılmak üzere idari hizmet sözleşmeli personel adı altında eleman alacaktır. Alınacak elemanların devlet memuru olabilmek için gerekli şartları taşımasının yanında başvuracakları pozisyona uygun öğrenim şartlarını taşımaları gerekmektedir. Başvuru yapan adayların askerlikle bir ilgilerinin olmaması gerekmektedir. Daha önce çalıştıkları kamu kurum ve kuruluşları varsa bu çalıştıkları yerde disiplin cezası almamış olmaları gerekmektedir.

Gerekli şartları taşıyan adaylar 21-25 Ekim 2013 tarihleri arasında başvurularını yapabilirler. Adaylar en fazla 20 tercih yaparak başvuru formunu doldurabilirler. Unvan ve görev yeri belirtilmeyen tercihlerin geçersiz sayılacağı başvurular sonrasında gişe görevlisi ve dapıtı olarak başvuru yapan adayların KPSS başarı sırasına göre atamaları direkt yapılacaktır. Diğer bölümlerin ataması ise yapılacak olan sözlü sınav sonrası belli olacaktır.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız! 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir