PTT İş Başvurusu

11

T.C. Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü PTT , en büyük kurumsal firmalardan biridir. 2013  yılı içerisinde halka posta işlemleri hizmeti vermeyi sürdüren PTT, aynı zamanda son zamanlarda geliştirdiği hizmetleri ile artık sizlere kargo hizmetleri de sunuyor. Sizde Türkiye’nin en büyük kamu kurumlarından olan PTT bünyesinde çalışmak istemez misiniz? 2013 yılı içerisinde birçok işçi alımı yapacak olan PTT kurumuna sizde hemen aşağıdaki formu doldurarak iş başvurusunda bulunun bu büyük firma çatısı altında çalışma şansı elde edin!

PTT işçi alımında sizleri sözlü ve yazılı mülakata sokar. ve aynı zamanda sizden KPSS sınavında belirli bir puan üzerinde puan almanızı ister. Sınava ve işe alımlara ilişkin detaylı bilgileri kurumun resmi web sitesinde bulabilirsiniz. PTT müfettiş yardımcısı pozisyonuna 8 personel alınacağını duyurdu. Sınav başvuru formunu ise yine web sitesinden temin ederek doldurarak, başvurularınızı yapabilirsiniz.

ptt-is-basvurusuNOT:Aşağıda başvuru sırasında sizden istenen belgeler listesini bulabilirsiniz!

PTT İşçi Alımında İstenen Belgeler

  •  KPSS sonuç belgesinin aslı
  •  Yerleştirme sonuç belgesinin internet çıktısı ,
  •  Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı ve fotokopisi ( Kuruluşça fotokopisi “ASLI GİBİDİR” şeklinde onaylanarak aslı adaya iade edilecek),
  •  Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi ( Kuruluşça fotokopisi “ASLI GİBİDİR” şeklinde onaylanarak aslı adaya iade edilecek),
  •  Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair yazılı beyan,
  •  Adli sicil kaydının bulunmadığına dair yazılı beyan,
  • Yurdun her yerinde görev yapabilecek derecede sağlıklı olduğuna dair yazılı beyan, (Göreve başladıktan sonra tam teşekküllü hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu ibraz edilecektir.)
  • Avukat olarak atananlar için avukatlık ruhsatının aslı ve fotokopisi ( Kuruluşça fotokopisi “ASLI GİBİDİR” şeklinde onaylanarak aslı adaya iade edilecek),
  • Son altı ayda çekilmiş, 8 adet 4,5x 6 ebadında vesikalık fotoğraf.

 

PTT İnsan Kaynaklarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN!!!

Paylaş

11
Kimler Neler Demiş?

11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
mehmet.engin

ptt.kargo.firmasında.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.çalıştım.dağıtım.elemanı.olarak.en.kısa.zamanda.sizlerden.haber.bekliyorum.acil.işe.girmem.lazım.yardımcı.olursanız.sevinirim.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.Alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.

fatma yavuz

merhaba … Ankara’dan Fatma ben. Onlisans sosyal bilimler mezunuyum bilgisayar isletmenlik,is-kur yonetici asistanligi ve ingilizce sertifikalarim var is aramaktayim.

mehmet

ptt de bende çalışmak istiyorum kpss den yeterli puan aldım.kıme ve nereye başvuracağım

nuray

mrb ben hatadan nuray.1983 doğumluyum.kamu yönetimi mezunuyum.ingillizce ve bilgisayar sentrifikam var.b ehliyetim de var.sizlerle çalışmayı çok istiyorum.teşekkürler…

coşkun gölcük

izmirde yasıyorum evliyim b sınıfı ehliyetim var sizinle calışmak istiyorum

Alpaslan Tufan

ben lojistik okuyorum son sınıfım ptt de çalışma olasılığım nedir

irfan

slm: ben irfan sultanbeylide oturuyorum sizden iş istiyorum

selvihan

Merhaba ben iş çok çalışıyorum. PTT çalışmak istiyorum 🙁

selvihan

Merhaba ben selvihan Karaköyde oturuyorum sizden iş istiyorum

yusuf sarı

çayelinde oturuyurum dağitiçi veya şufer olarak iş istiyorum sayğilerimle yusuf

begüm polat

24.12.1986 izmir Karşıyaka doğumluyum.sabıka kaydım yoktur.kpss ye girdim.mc donaldsta 7senelik müdürlük deneyimim vardır.türknette de uzman müşteri temsilciliği tecrübem vardır.