Prezi Sunum Nedir?

0
Prezi Sunum Nedir?

Prezi Sunum Nedir?

Prezi Sunum Nedir?

Prezi, Microsoft PowerPoint gibi sunum hazırlama programlarından biri olmaktadır. Oldukça zengin bir içeriğe sahip olan program, kısa sürede sunum hazırlamanın en etkili yollarından biri olmaktadır. Online olarak hizmet veren prezi, alternatif sunum programlarından biri olmasıyla son zamanlarda pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca prezi ile hazırlanan tüm sunumlar online ortamda saklanabilmektedir. Bu şekilde kullanıcılar sunulmar üzerinde değişiklik yapabilmekte ve güncellemeleri diğer kullanıcılar da görebilmektedir. Peki, prezi sunum nedir? şimdi bu konuyu biraz daha yakından inceleyelim.

Prezi sunumun özellikleri nelerdir?

Klasik sunumlara gore farklı bir formatta hazırlanna prezi sunum, içeriğinde flash animasyonlar, online videolar, fotoğraflar ve çeşitli diyagramlar bulundurmaktadır. Bunun yanında prezi sunum izleyiciler tarafından kolayca takip edilebilen sunum çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü prezi sunum birçok kullanıcının ulaşabildiği ve yapılan değişikliklerin anında diğer kullanıcılar tarafından görülebildiği sunum formatlarından biri olmaktadır.

Prezi sunum hazırlamak için öncelikle ilgili siteden üye olunması gerekmektedir. Üye olma aşamasında kullanıcılar karşısına üç farklı seçenek belirmektedir. Bunlardan birincisi ücretsiz üyelik olmaktadır. İkincisi enjoy üyelik, üçüncüsü ise prop üyelik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu üyelik seçeneklerinden herhangi biri seçilerek prezi sunum hazırlamak mümkün olmaktadır. Ancak her üyelikte farklı izinler ve avantajlar bulunmaktadır. Tabii ki üyelerin herşeyden yararlandığı üyelik çeşidir pro üyelik sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm avantajları ile prezi sunum hazırlamak isteyen birinin pro üyeliğe kaydolması tavsiye edimektedir.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir