Portfolyo Örnekleri

0

Portfolyo Örnekleri

Portfolyo örnekleri hazırlarken başvuru yapacağınız alan ile ilgili olarak daha önce elde etmiş olduğunuz en iyi içerikleri Portfolyonun içerisinde koymanızı sizlere önermek istiyoruz.

Portfolyo Örnekleri Neleri İçermeli?

İçerik olarak başvuruda bulunduğunuz alan ile alakalı olarak öncelikle iş başvurusu ile bağlı olan çalışmalarınızı içerik içerisine eklemeniz gerekmektredir.

Portfolyo’da Giriş yazısı Nasıl Olmalı?

Giriş yazısında etkileyici ve süslü bir anlatım yapmak oldukça dikkat edilmesi gereken detaydır. Bu yüzden bu giriş yazısını da sizler mutlaka etkileyici bir şekilde yazmalısınız.

Eğitim Bölümü Nasıl Yazılmalı?

Portfolyo örnekleriniz ile ilgili olarak yapmış olduğunuz çalışmaları ve daha önce bu alanda başvuruda bulunduğunuz tüm detayları bu bölüm içerisinde yazarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

İş Deneyimi Alanı Nasıl Yazılmalı?

Portfolyo zaten resim alanında bir sektör ile alakalı olduğu için bu alanda çekmiş olduğunuz en iyi 10 veya 20 resimi hazırlayarak daha önce çalıştığınız sektörlere yer verebilirsiniz. Bunun içinde mutlaka en iyi çalışmalarınızı bu yazı içerisine ekleyerek Portfolyo örneklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hangi kişisel özellikler-yetenekler eklenmeli

Tamamen yetenek isteyen bir alan bu sektörde Portfolyo örnekleriniz ile alakalı olarak özel yeteneklerinizi detaylı bir şekilde anlatmanız gerekmektedir.

Referans bilgilerini eklemeye gerek var mı?

Zaten buradan paylaşacağınız Portfolyo örneklerinizin sizlere referans olacak olmasından dolayı referansın aslında pekte işe yaramayacağı bir sektördür. Bu yüzden en iyi çalışmalarınızın yanında isterseniz referansta ekleyebilirsiniz.

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir