Polisan Holding İş Başvurusu 2013

0

Polisan Holding İş Başvurusu 2013

Polisan Holding, Türkiye’de yeni denilecek kadar yakın bir zamanda kurulmuş olan bir firma. Firmanın pazar payı, sermaye hacmi ve sahip olduğu şirketlere bakılınca çok eski geçmişe sahip olduğu düşünülen bu firma aslında sadece 2000 yılında kuruldu. 13 yılda boya ve kimyasal sanayide çok büyük adımlar atan Polisan Holding kısa zamanda büyüdü ve Türkiye’de önemli bir pazar payının da sahibi oldu.

Firma 13 yıldır büyümeyi hiç durdurmadı ve bu büyümeyle beraber personel ihtiyacı da sıkça baş gösterdi. Polisan yılın her döneminde çeşitli departmanlara iş başvurularını kabul ediyor. Genellikle kariyer sitelerinden başvuruları kabul eden Polisan Holding, genel başvuruları da yılın her dönemin de açık bırakıyor. Bu genel başvurularda istediğiniz pozisyon için başvuru yapabilirsiniz, başvurunuzu yaptıktan sonra pozisyonda eğer bir boşluk olursa Polisan başvurunuzu değerlendirecektir.

Türkiye’de Polisan, Poliport, Polisan Kimya, Polisan Yapı, Polisan Yapıkim, PolisanTarım ve Rohm and Haas gibi önemli markalara sahip olan firma genellikle iş başvurularını SecretCV ve Kariyer.Net’ten yayınlıyor ve başvuruları buradan değerlendiriyor.

Bu sitelere ücretsiz olabileceğiniz gibi Word’te veya Excel’de CV hazırlama zahmetinden de kurtulacaksınız. Polisan Holding genellikle çeşitli dallarda operatörler, makine mühendisleri ve kimya mühendislerine kalifiye olarak ihtiyaç duyabiliyor. Ancak genel başvurudan istediğiniz gibi bir pozisyona başvuru yapabilirsiniz. Bu başvurulardan sonra CV’niz beğenilirse, sizlere görüşme için telefon ediliyor. Polisan’a pozisyon ihtiyacını görüp başvuru yapabilmek ve genel başvuru yapabilmek için aşağıdaki sitelere girebilirsiniz.

polisan

Polisan Holding İş Başvurusu için TIKLAYINIZ

Açık Pozisyonlar ve Bu Pozisyonlara Başvuru için TIKLAYINIZ

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir