Polaris Ayakkabı İş Başvurusu 2014

0

 

Polaris Ayakkabı İş Başvurusu 2014

Ayakkabıcılık sektörünün en ünlü markalarından biri olan Polaris, Türkiye bünyesinde yer alan yüzlerce şubesi ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Zaman içerisinde yeni şubeler açan marka, yeni ve mevcut mağazaları için sürekli eleman alımları yapmaktadır. Daha kaliteli bir hizmet sunma amacıyla yoluna devam eden Polaris, ayrıca işe aldığı personellerine çeşitli konularda eğitim vermekte ve müşterilere daha iyi bir hizmet vermek için kaliteden ödün vermeyen çalışmalar içerisinde bulunmaktadır.

Polaris Ayakkabı iş başvurusu nasıl yapılır?

Her yıl olduğu gibi 2013 yılında da personel alımlarını sürdüren Polaris Ayakkabı, iş ilanlarını çeşitli kariyer portalları üzerinden vermektedir. Polaris Ayakkabı iş başvurusu 2013 formu üzerinden gerçekleştirilen başvurular, marka bünyesinde yer alan insan kaynakları ekibi tarafından değerlendirilmekte ve bunun ardından adaylar mülakata çağrılmaktadır. Ancak formu doldururken bazı kısımlara özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Şimdi başvuru formunun doldurulması sırasında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?, bunlara bakalım.

polarisPolaris Ayakkabı iş başvuru formu doldurulurken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

–          Başvuru formu içerisinde yer alan tüm sorunların eksiksiz bir şekilde cevaplanması gerekmektedir.

–          Formun doldurulması Ziylan A.Ş şirketine başvuru yapıldığı anlamını taşır. Bu nedenle yapılan iş başvurusunun sadece Polaris Ayakkabı için olduğunu düşünmek yanlıştır.

–          6 ay kadar süren değerlendirme süreci adayların sabırlı bir şekilde beklemesini gerektirmektedir.

–          Ayrıca değerlendirmeye alanın adayların gerçek bilgilerine formda yer vermesi işe alım sürecinde verilen güvenin göstergesi olmaktadır.

 

 

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir