PHP Yazılım Uzmanı CV Örnekleri

0

PHP Yazılım Uzmanı CV Örnekleri

PHP Yazılım Uzmanı Mesleği Hakkında Genel Bilgi

PHP yazılım uzmanı, PHP yazılım dili kullanmaktadır. Ara yüzleri geliştirmiş olan kişiler tarafından sunulan statik tasarımları, yazılım dili kullanarak dinamik hale getirmek adına görev almaktadır. İnternet platformlarında hizmet veren özel kuruşların yanı sıra devlet kurumlarında da görev aldıkları bilinmektedir. Web tabanlı projelerin geliştirilmesine de PHP yazılım uzmanları önemli bir rol oynamaktadır.

PHP Yazılım Uzmanı CV’ si Neler İçermeli?

Sahip oldukları bilgi ve tecrübeler bir yazılım uzmanı için çok önemlidir. PHP yazılım uzmanı olmak isteyenlerin ise;

  • HTML5,
  • JavaScript,
  • Ajax,
  • JQuery gibi konularda bilgi sahibi olduklarını ve bunları belgelemeleri, rakiplerinin bir adım önüne geçmesinde yardımcı olacaktır.

PHP Yazılım Uzmanı CV Örneklerine ve Bos CV Şablonlarina Buradan Ulaşabilirsiniz!

PHP Yazılım Uzmanı CV’ sinde Giriş Yazısı Nasıl Olmalı?

PHP yazılım uzmanları için genel olarak; disiplinli, mesleki bilgileri çabuk kavrayan, İngilizce bilgisine sahip ve takım çalışmasına uyumluluk aranmaktadır. Hazırlayacağınız CV İngilizce olursa bu konuda bir adım önde olunabilir. Yine giriş yazısının da İngilizce olarak sunulması sizlere bir fark oluşturabilir. Elbette ki firmanın bunu kabul edeceği de bilinmesi gerekir.

Eğitim Bölümü Nasıl Yazılmalı?

Eğitim bilgileri, okul ismi, mezuniyet tarihi ve mezuniyet notu olarak sondan başlanarak sırasıyla yazılması gerekmektedir.

İş Deneyimi Alanı Nasıl Yazılmalı?

Web tabanlı olarak tüm iş deneyimleri bu CV için uygundur. Web tasarımı, web yazılımları, proje geliştirmeler gibi konularda görev alan kişilerin her birini yazması öncelik adına yardımcı olacaktır.

Hangi Kişisel Özellikler ve Yetenekler Eklenmeli?

Kişisel özelliklerin yanı sıra, MYSQL veri tabanı, PHP framework yapıları ve diğer web servisleri hakkında bilgilerin bulunması, yazılım uzmanları için önemlidir.


CV Hazırlama Adımları

CV Hazırlama İle İlgili Tüm Detaylara Buradan Ulaşabilirsiniz! Yada Siz Sorun Biz Cevaplayalım!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir