Peugeot İş Başvurusu 2013

0

Peugeot İş Başvurusu 2013

Peugeot, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en önemli otomotiv devlerinden biri. Türkiye pazarında nadiren gözüken Peugot, birkaç sene önce Türkiye üzerinde olan politikasını geliştirme kararı aldı ve Türkiye’de faaliyetlerini oldukça büyüttü. Türkiye’de hem de bir merkez açan Peugot’un, ülkemizdeki genişlemeyi başarıyla devam ettirdiğini söylemek mümkün. Fransız otomotiv devi Peugot, Türkiye’de bu denli büyümesi ve otomotiv pazarında önemli bir yer edinmesi, Peugot’un birçok Türk personele ihtiyaç duymasına neden oldu. Aynı şekilde Peugot’un Türkiye’de bu kadar ünlenmesi nedeniyle de bu firmaya iş başvurusu oldukça artmaya başladı.

Peugot’un hemen hemen her dönem personel alımına ihtiyacı olduğunu gözlemleyebiliyoruz, bu bir şirketin büyümesinin kaçınılmaz sonlarından biri… Ancak Peugot bu başvuruları kendi sitesinden değil daha çok kariyer sitelerinden kabul ediyor. Dilerseniz bu kariyer sitelerinden hemen hazır bir CV oluşturup Peugot’a başvurabilirsiniz. Buraya yaptığınız her başvuru başka pozisyonlar için de değerlendiriliyor ve 1 yıla kadar her açık pozisyon için değerlendirme altına alıyorsunuz.

Peugot çalışanlarına birçok avantajlar sunuyor. Peugot çalışanlarına yıllık izin, primler, özel sağlık sigortası, yemek kartı, ücretsiz otopark imkanı, hayat sigortası, ücretsiz servis, yol parası gibi imkanlar sunuyor. Bunun yanı sıra Peugot’ta çalışırken kendinizi devlet memuru gibi hissedeceksiniz. Çalışma saatleri de oldukça uygun.

Eğer siz de bu Fransız devinde çalışmak istiyorsanız kariyer.net’ten Peugot iş ilanlarını taki edip, iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firma şu anda sadece kariyer.net üzerinden yapılan başvurulara cevap veriyor.

peugeot

Peugeot İş Başvuru Formu

 

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir