Petkim İş Başvurusu

0

Petkim İş Başvurusu

2018 Petkim İş İlanları

İzmir de yerleşik olan bilinen Petro kimya holding A.Ş kısa adıyla pektim 2018 yılında da bünyesine bir çok işçi alımı yapacaktır. Pektim ülkemizde ve dünyada en büyük Petro kimya sanayisidir. 2008 yılında kurulmuştur ve yine özelleştirme kapsamında özelleştirilmiştir. TÜPRAŞ bünyesine devredilmiştir.

Petkim CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

Petkimde Çalışmak İçin Gerekli Şartlar

Pektim bünyesinde birçok kolu barındırır. Burada çalışmak isteyen kimseler kendilerine uygun pozisyonları seçerek ilgili alana başvurabilirler. Bünyesinde, kimyager, mühendis, mimar, tekniker, teknisyen, lojistik, özel güvenlik görevlisi gibi alanlara başvurabilirsiniz. Yine pektim engelli vatandaşlara da iş imkânları sunmaktadır. pektim ürettiği sentetik kauçuklar, ambalaj, inşaat, tarım ve otomotiv  kolalarından size en uygununu seçerek, gerekli pozisyonlarda iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ülkemizde en büyük şirketlerden bir tanesi olan petkim başvuruları doğru yapılmalı ve alan kendi alanınıza uygun olarak seçilmelidir.

Petkim İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Petkim iş başvurusu yapmadan önce mutlaka iş ilanlarını zamanında ve detaylı olarak takip etmeniz gerekir. Şirket alana göre işçi alacağı için alanınızda açılan boşluklara başvurabilirsiniz. Burada okul mezuniyetiniz de büyük önem taşır. İlköğretim mezunları kendilerine yönelik açılan branşlarda başvurularını tamamlayabilirken lise ve üniversite mezunları da kendilerine uygun alanlardan başvurularını tamamlayabilirler. Yine stajyer alımı yapan şirkete stajyer olarak ta girip çalışabilirsiniz. Engelliler içinde kadrolarda mevcuttur. İş ilanı açıldığı andan itibaren başvurularınızı yapabilirsiniz.

Petkim İş Başvurusu için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir