PepsiCo İş Başvurusu 2013

0

PepsiCo İş Başvurusu 2013

 

Pepsico, Türkiye’nin ve dünyanın kola üretiminde önemli bir yer tutan firma. Özellikle dünyada bu konuda önemli bir pazara sahip olan Pepsico Türkiye’de Lipton Ice Tea, Pepsi Kola, Doritos, Lays, Cheetos, Ruffles, Rocco, Yedigün, Fruko, Seven Up ve Tamek gibi markalara sahip bir firma. Özellikle Türkiye’de oldukça rağbet gören bu gıda ürünleri, pazarda talep görmesinden dolayı Pepsico her dönem personel ihtiyacı duyuyor.

Yıllardan beri Türkiye’de varlığını sürdüren Pepsico hem kariyer hem de çalışma imkanları olarak birçok insanın da dikkatini çekiyor, bu yüzden buraya olan iş talebi de çok yüksek oluyor. Bu yüzden PepsiCo’ya başvururken sizlere verilen formlarda kendinizi en iyi biçimde anlatmanız gerekiyor. Sizin özelliklerinize sahip birçok insan bulabilirler ancak sizin karakteriniz ve özel becerilerinize sahip bir insan bulmak her zaman zor olacaktır.

PepsiCo deneyimli elemanları tercih ettiği gibi, staj yapmak isteyen yeni mezun olmuş veya hala okuyan öğrencileri de istihdam etmektedir. Buraya yapılan iş başvurularının bu şekilde ikiye bölünmesi de hem deneyimi olanlar için hem de yeni işe başlayacaklar için önemli bir şans doğuruyor.  Böylece işçi alımında işe yeni başlayacak kimseler, deneyimli elemanların altında kalmıyor ve kendi sınıflarında değerlendiriyorlar. PepsiCo başvuruların hepsini öncelikle kendi kariyer sayfasından kabul ediyor. Bireysel olarak yüz yüze görüşmeler internetteki başvurunuz kabul edilirse yapılıyor. Pepsico’nun iş başvurusuna gitmek için aşağıdaki internet sitesine gidiniz:

pepsico

PepsiCo İş Başvurusu Yapmak için TIKLAYIN!

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir