Penti İş Başvurusu 2013

2

Penti İş Başvurusu 2013

 

Türkiye ve yurtdışında birçok bölgede şubesi olan Penti, bayan çorap ve iç giyim sektörünün en çok tanınan markalarından birisi olmayı başarmış bir kuruluştur. İstanbul’da yer alan 47 farklı şubesi ve birçok şehirdeki onlarca bayisi ile her noktada olmayı başaran Penti markası, 2013 yılı içerisinde 450’den fazla elemana iş imkanı sağlayacağını belirtiyor.


Penti mağazalarında çalışmak üzere ekip yöneticisi, satış danışmanı, mağaza müdürü ve müdür yardımcısı gibi birçok alanda eleman ihtiyacı duyan penti şubeleri, deneyimli ve en az üniversite mezunu olan elemanlar ile çalışmak istiyor. Bunun yanı sıra İngilizce’yi belirli bir düzeyde şart koşan Penti mağazaları, dinamik ve işini severek yapacak elemanların başvurularını bekliyor.

penti

Penti mağazalarında resmi kısımların yanı sıra satış koordinatörü, part-time satış danışmanı ve mağaza danışmanlığı gibi kısımlarda da eleman ihtiyacı bulunuyor. Bu bölümlerde çalışacak kişiler için ise en az lise mezunu olma şartı koşuluyor.

Penti mağazalarında çalışmak üzere başvuran kişilerin ise mutlaka deneyimli ve daha önce bu işi yapmış kişiler olmasına özen gösterirken, her mağaza departmanı için birçok farklı kriter ortaya koyuyor. Kriterlere uygun ve iş ortamına ayak uydurabilen, güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli kişilerle çalışmayı hedefleyen Penti mağazaları ise başvuruları internet üzerinden veya şubeleri üzerinden alıyor.

Penti İş Başvuru Formunu Doldurmak İçin TIKLAYINIZ!!!

 

Paylaş

2
Kimler Neler Demiş?

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
fatma yavuz

merhaba … Ankara’dan Fatma ben. Onlisans sosyal bilimler mezunuyum bilgisayar isletmenlik,is-kur yonetici asistanligi ve ingilizce sertifikalarim var is aramaktayim.

sadi kara

dikiş makıne bakım teknısyenıyım corluda niş arıyom…05061078698