Pegasus İş Başvurusu 2013

0

Havacılık, son yıllarda oldukça önemli bir sektör haline gelmiştir. Her gün, ülkemizde birçok kişi bir yerden bir yere giderken, hava yolu şirketlerini tercih etmektedirler. Çünkü hava yolu, şu anda en güvenli ve en hızlı ulaşım aracı olarak kabul görmektedir. Bundan dolayı da son yıllarda hava yolu şirketlerinde gözle görülür bir büyüme yaşanmıştır.

 

Pegasus, ülkemiz insanlarına hava yolu ile seyahat hizmeti veren şirketler arasındadır. Kuruluşundan bu güne kadar büyük bir ivme yakalayan şirket, bir yıl içerisinde on binlerce kişiyi ülkenin bir ucundan, diğer ucuna taşımaktadır. Pegasus’un en önemli avantajı zaman zaman düzenlediği kampanyalarıdır. Bu kampanyalar dahilinde hava yolu ile seyahat etmek isteyen vatandaşlar çok daha ekonomik fiyatlarla seyahat edebilme şansı yakalamaktadır. Havacılık konusunda önemli bir alternatif olmayı başaran Pegasus, büyümesine bağlı olarak çok daha fazla personele ihtiyaç duymaktadır.

pegasus

Şu anda yüzlerce kişiye iş imkanı sağlayan dev firma, yeni iş arkadaşları aramaktadır. Pegasus İş Başvurusu 2013 yaparak, siz de bu ekipteki yerinizi alabilir ve havacılığın yükselen değerinin bir parçası olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Pegasus İş Başvurusu 2013 yapmak oldukça kolaydır. Firma, internet sitesi aracılığıyla Yenibiris.com ve Elemanonline.com internet siteleri üzerinden yaptığı iş ilanı başvurularını görüntülemektedir. Buradan, uygun olduğunuzu düşündüğünüz bir pozisyona, yukarıda bahsi geçen siteler aracılığıyla CV’nizi göndererek, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Başvuru formunu Doldurmak için TIKLAYINIZ!  

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir