Part Time İş İçin CV Örnekleri

0

Part Time İş İçin CV Örnekleri

Part time iş, yarı zamanlı iş demektir. Okulda okuyan öğrencilerin ya da iki işte birden çalışmak isteyen kişiler için yapılan bir yarı zamanlı bir iş sistemidir. Part time işte çalışan kişiler tam maaş değil yarı maaş alırlar.

Part Time Cv’si Neleri İçermeli?

Part time CV’si içinde gün içinde çalışılan diğer işlerin bilgisi ya da okul bilgileri verilmelidir mutlaka yine kaç saat çalışılacağı bilgisi de yer almalıdır.

Part time CV’sinde Giriş yazısı Nasıl Olmalı?

Part time CV yazısında neden bu iş seçildiği, okul bilgileri, meslek bilgileri gibi bilgilere yer verilmelidir. Gün içerisinde kaç saat çalışılacağı gibi bilgiler de yazıda mutlaka olmalıdır.

Eğitim Bölümü Nasıl Yazılmalı?

Hangi okuldan mezun olunmuşsa o okul ve bölüm hakkında detaylı bilgilere yer verilmelidir.

İş Deneyimi Alanı Nasıl Yazılmalı?

İş deneyimi elbette en önemli noktadır. Bu nedenle iş deneyimi hakkında geniş bilgiye yer verilmelidir. Daha önce hangi işlerde çalışıldığı gibi bilgiler verilmelidir.

Hangi Kişisel Özellikler-Yetenekler Eklenmeli?

Hangi sektörde işe başvurulacaksa mutlaka o alana özel yeteneklerinizi belirtmeniz gerekir. Böylece işe alım süreciniz de hızlanacaktır.

 Referans Bilgilerini Eklemeye Gerek Var Mı?

Referans bilgileri mutlaka eklenmelidir. Böylece daha rahat bir işe alım süreci gerçekleşecektir. Hangi alanda işe başvurulmuşsa o sektörden bir referans olması gerekir.

Part Time İş CV Örneği İNDİR

Part Time CV Örneği İNDİR

Diğer CV Örneklerine Buradan Ulaşabilir, Ücretsiz İndirebilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir