Part time CV Örnekleri

0

Part time CV Örnekleri2016 Part time CV Örneği

Günümüzde uzun çalışma saatleri nedeniyle birçok firma tam zamanlı çalışanların dışında part time çalışacak eleman arayışına girmektedir. Özellikle gıda, otel ve giyim sektöründe hizmet veren firmalar yoğun çalışma tempoları ve uzun mesai saatleri nedeniyle yarı zamanlı çalışacak personele sürekli ihtiyaç duymaktadır.

Yarı zamanlı çalışmak için iş başvurularınızı part time CV örneklerini inceleyerek kolayca yapabilirsiniz. Part time iş başvuruları için genelde basit CV örnekleri kullanılmaktadır. Aralarındaki tek fark part time CV formlarında çalışmak istediğiniz gün ve saat aralığını belirtmektir.

İşte part time çalışmak için hazırlayabileceğiniz basit CV örneği:

Profesyonel Part Time CV Örneği

Part time iş başvurusu için CV hazırlama

  1. Başvurduğunuz pozisyon, çalışabileceğiniz günler ve saat aralıkları
  2. Kişisel bilgileriniz (adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, medeni durumuzun, varsa çocuk sayısı, iletişim bilgileriniz)
  3. Eğitim bilgileriniz (en son mezun olduğunuz okul ve öğrenci adaylar için halen okumakta olduğu okul bilgileri)
  4. İş deneyimleri (daha önce çalıştığınız işyerleri ya da halen çalışmakta olduğunuz firma, görev ve pozisyon bilgileri)
  5. Sertifikalar ve kurs bilgileri (yabancı dil bilgisi ve bilgisayar bilgileri bu alanda belirtilebilir)
  6. Referans bilgileri (en az iki kişiyi referans olarak belirtebilirsiniz.)
  7. Fotoğraf

Part time iş başvurusu için CV hazırlarken ön yazı eklemek istiyorsanız, özellikle bu işyerinde neden çalışmak istediğinizi kısa ve net bir iki cümleyle anlatabilirsiniz. Ayrıca başvurduğunuz pozisyona göre ehliyet bilgilerinizi, sigara kullanım alışkanlığınızı ekleyebilirsiniz. Özellikle part time bakıcılık için sigara kullanımını belirtmeniz size büyük fayda sağlayacaktır.

 

cv-olusturma

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir