Özgeçmiş Örnekleri

Sizlere yardımcı olabilmek için farklı branşlara ait çeşitli özgeçmiş örnekleri hazırlamaya, sizlere farklı fikirler sunmaya devam ediyorum. Her adayın başvuracağı mevkilere, branşlara göre farklı özgeçmiş hazırlaması gerekmektedir. Bu şekilde yeteneklerinizi daha fazla ön plana çıkarabilir, istediğiniz işi almanızı sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size uygun özgeçmiş çeşidini bulmak.

Ardından boş cv hazırlama formlarından size uygun olan formatı seçip, istenilen boşlukları doldurmanız yeterli olacaktır!
Mesleklere Göre CV Örnekleri


Eğer mesleğinize göre CV Örneğini bulamadıysanız, sektörlere göre hazırladığımız özgeçmişlere de göz atabilirsiniz. Aynı şekilde tek yapmanız gereken istediğiniz özgeçmişe tıklamak!

Aynı zamanda sizinle aynı mesleği paylaşan ve hazırlanmış özgeçmişlere de ÖZGEÇMİŞLER kategorisinden ulaşabilirsiniz. Birçok sektöründe ünlü, isim yapmış kişinin özgeçmişlerini sizlerle paylaştık. Umarız  bilgiler sizlere yardımcı olur. Aklınıza takılan soruları yorum bölümünde sormayı unutmayın!Sektörlere Göre CV Örnekleri

47 yorum

 1. Bu siteyi yapanlardan ALLAH razı olsun sag olsunlar yol gösterip yardımcı oldukları için siteyi çok faydalı buldum teşekkürler arkadaşlar ve kendim adıma.

 2. neden ön lisans mezunlarına göre cv bulunmuyor..

  en çok ihtiyaç olunan onlar Cv si olmayanlarda onlar nasıl bir tezat bu.. :/

 3. rica etsem bu postcılar içinde bi cv hazırlayıp onlar içinde bi örnek kyma imkanınız varmıdır…?

  • Samet merhabalar, bu hafta harita mühendisleri için özel hazırlanmış cv örneklerini paylaşmış olacağız.
   Umarız yardımcı olur:)

   • Bana özel geçmiş nasıl yazılır o ülkenin anlatabilirsiniz benden ozgecmis için yazıp avukata vermem gerekiyor

   • Bana öz geçmiş nasıl yazılır bana anlatabilirsiniz benden ozgecmis için yazıp avukata vermem gerekiyor

 4. Ben piyade er yasin hacıosmanoğlu benim iki abimde doğuda askerlik yaptı biri erkan hacıosmanoğlu askerlik yeri van baş kale diyeri gökhan hacıosmanoğlu askerlik yeri kars ben ağrıda yapıyorum batıda yapmak istiyorum

 5. Fadime Özdemir on

  gıda teknikeri için cv örneği rica edebilirmiyim
  Necmettin Erbakan Üniversitesi SMYO UN VE UNLU MAMULLER TEKNOLOJİSİ(DEĞİRMENCİLİK BÖLÜMÜ) öğrencisiyim

Yorum Bırakın!