Oyak İş Başvurusu 2014

1
[ads]

Oyak İş Başvurusu 2014

Ülkemizde köklü bir geçmişe sahip olan Oyak grubu çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. Hizmet alanları içerisinde yer alan çimento fabrikaları, banka ortaklıkları, borsa ve daha birçok alanda hizmet veren oyak grubu, büyüklüğüyle elemanı olunmak istenilen bir şirket konumundadır. Bu sene itibariyle eleman alımlarının nasıl olacağı oyak iş başvurusu 2014 başlığı altında incelenmektedir.

Oyak’a 2014 yılı için yapılacak iş başvuruları

Uzun adı ordu yardımlaşma kurumu olan OYAK uzun seneler boyunca çok değişik hizmet alanlarında yaptığı girişimlerle Türkiye’deki en prestijli kurumlar içinde yer almıştır. Yaptığı atılımlar sayesinde büyüyen şirketin başta Türk Ordusunda çalışanlar olmak üzere birçok ortağı bulunmaktadır. Bu kadar geniş bir ortaklık üzerinde çok çeşitli işler yapabilen bir şirket olması nedeniyle, deneyimli ve dinamik bir çalışan grubuna ihtiyaç duyan şirket, eleman ihtiyacını çeşitli sitelere verdiği ilanlar başta olmak üzere kendi internet sitesindeki insan kaynakları bölümünden de karşılama yoluna gitmektedir.

oyak-is-basvurusuOyak Yatırım, şirket olarak tüm ortaklarına kazandıran bir özelliğe sahip yapısıyla hem ortaklarının yüzünü güldürmekte hem de yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Yapılan yatırımlar neticesinde de gerekli olan eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla farklı yollara başvurmaktadır.

Şirket:

  • elektronik bakım sorumlusu,
  • proje uzmanı,
  • iç denetçi,
  • üst yönetim asistanı,
  • temizlik elemanı gibi birçok alanda çalıştırılmak üzere eleman alımında bulunmaktadır.

İşe alınan elemanların her türlü özlük haklarını iyi tutmasıyla da bu alanda önde gelen şirketler arasındadır.

Oyak Yatırım’da çalışmak istiyorsanız başvurunuzu aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Oyak İş Başvurusu 2014 Formunu Doldurmak için TIKLAYINIZ!

 

Paylaş

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ibrahim demir

sizinle calışmak istiyorum askerliğimi yaptım imam hatiplisesi mezunuyum