ÖSYM Fotoğraf Değiştirme Dilekçesi

0

ÖSYM Fotoğraf Değiştirme Dilekçesi

Öğrenci seçme ve yerleştirme merkezi olan ÖSYM’de bulunan fotoğrafınızın eskimesi durumunda değiştirmek için dilekçe yazarak bu durum karşısında yeni fotoğrafınızın sisteme yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

ÖSYM Fotoğraf Değiştirme Dilekçesi Nedir? Neden Yazılır?

ÖSYM’de yüklü olan fotoğrafınızda ciddi anlamda bir değişlik meydana gelmiş ise ve bu durum karşısında sizlerin sınava girmesi tehlikeye düşecek ise ÖSYM fotoğraf değiştirme dilekçesi yazarak sizlerde sistemde bulunan fotoğrafınızın değişmesini talep edebilirsiniz.

ÖSYM Fotoğraf Değiştirme Dilekçesi Ne için Kullanılır?

Sistem üzerinde yüklü bulunan fotoğrafınız eskimiş ise veya yeni imajınızda bir değişiklik bulunuyorsa sistemde bulunan fotoğrafı değiştirmek için dilekçe yazmanız gerekmektedir. Bunun içinde sistem üzerinde bulunan fotoğraf için yazdığınız dilekçenin kabul edilmesi için belirli kriterlere uygun dilekçe yazarak uygun yere teslim edilmesi durumunda fotoğrafınızın değişmesi mümkün olmaktadır.

ÖSYM Fotoğraf Değiştirme Dilekçesi Nasıl Yazılır?

ÖSYM’nin resmi internet sitesi üzerinde bulunan ÖSYM fotoğraf değiştirme dilekçe örneğini alarak uygun yerlere kendi kriterlerinizi yazarak bu dilekçe sayesinde sizlerde sistemde yüklü olan fotoğrafınızı değiştirme fırsatını bulabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sistemde yüklü olan resmin kaldırılmasını dilekçe yoluyla talep etmek olacaktır.

ÖSYM Fotoğraf Değiştirme Dilekçesi Nereye teslim edilir?

ÖSYM’ye elden veya internet yoluyla teslim edilen ÖSYM fotoğraf değiştirme dilekçesini vererek işlemlerinizin kısa süre içerisinde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Dilekçe örneğini ÖSYM sitesinden veya internet üzerinden bulabilirsiniz.

Tüm ÖSYM Dilekçe Örneklerine Buradan Ulaşabilir, Ücretsiz İndirebilirsiniz!

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir