Onur Belgesi Dilekçesi

0

Onur Belgesi Dilekçesi

Eğitim ve öğretim vermiş olduğunuz okulunuzda son derece başarılı öğrencilerin ödüllendirilmesi öğrencilerin motivasyonlarının artmasını daha da çok sağlamaktadır. Bu yüzden sizlerde okulunuzda bu tarz başarılı öğrencilerin Onur belgesi ile ödüllendirilmesini istiyorsanız okul müdürlüğünüze ilgili dilekçeyi vererek ödüllendirme şansını bulabilirsiniz.

Onur Belgesi Dilekçesi Nedir? Neden Yazılır?

Okul hayatında göstermiş olduğu başarılı eğitimden sonra öğrencilere verilen bir belge türüdür. Bu belgeyi öğrencilerinize verdirmek için okul üst yönetimine dilekçe yazmanız yeterli olacaktır. Okul hayatlarında oldukça başarılı bir dönem geçiren öğrencilerin ödüllendirilmesi için verilmesi gereken bu dilekçe türü öğretmenlerin inisiyatifinde bulunan bir dilekçe türü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Onur Belgesi Dilekçesi Ne İçin Kullanılır

Tamamen başarılı öğrencilerin motivasyonlarını daha da arttırmak için kullanılan bir dilekçe türüdür. Bu yüzden de ne için kullanılacağı konusunda somut bir şey söylemek doğru olmazdır.

Onur Belgesi Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Onur belgesi vermek istediğiniz öğrencinin okul numarasını, adı soyadını belirlenen şablon içerisinde yazarak sizlerde öğrencinizin onur belgesi almasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Onur belgesi dilekçesi yazarak okulda bir üst kademeye bu dilekçeyi ulaştırmak yeterli olacaktır. Okulda bu konuda hazır dilekçe örnekleri bulunmaktadır.

Onur belgesi Dilekçesi Nereye teslim edilir

Onur belgesi vermek istediğiniz öğrencinizin bağlı bulunduğu okulun üst kademesine elden teslim edilmektedir. Bu belge sayesinde başarılı bulduğunuz öğrenciniz Onur belgesi ile okul kademesinin uygun görmesi durumunda ödüllendirilmektedir.

Diğer Dilekçe Örneklerine Buradan Ulaşabilir, Ücretsiz İndirebilirsiniz!

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir