Onur Air İş Başvurusu 2013

0

Onur Air İş Başvurusu 2013

Havacılık sektörü günümüzde önemli sektörler arasında yer almaktadır. Dünya çapına bakıldığında uzun yıllardan beri kaliteli bir alternatifi bulunmayan ve hız olarak hala hava yolu taşımacılığına alternatif olabilecek bir teknoloji doğmamıştır. Bundan dolayı da havacılık sektörü her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Günümüzde havacılık sektöründe yer alan firmalarda çalışan kişi sayısı büyük oranda artmış ve bu da ülkemizdeki işsizlik oranını olumlu yönde etkilemiştir. Bir gün içinde Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna kısa süre içerisinde gitmek istiyorsanız, sizin için en uygun çözüm hava yolu şirketleri olacaktır. Hava yolu şirketleri sayesinde, güvenli, hızlı ve ekonomik uçma özgürlüğünü tadabileceksiniz.

onur air

Onur Air, ülkemizde hava yolunu kullanmak isteyen kişilerin tercih ettiği firmalar arasında yer almaktadır. 1992 yılından beri her gün onlarca kişiyi ülkenin farklı yerlerine taşıyan Onur Air, 2003 yılından itibaren de uluslar arası uçuşlara başlamıştır. Şu anda 20 farklı ülkeye uçuş olanağı sunan firma, her geçen gün büyümekte ve büyüme hızına bağlı olarak da çalışan açığı yaşamaktadır. Onur Air İş Başvurusu 2013 yaparak, siz de bu havacılığın yükselen değerindeki yerinizi alabilirsiniz.
Onur Air İş Başvurusu 2013 yapmak için Yenibiris.com’u veya Onur Air’in internet sitesini kullanabilirsiniz. Firmanın internet sitesinde insan kaynakları kısmından genel başvuru formuna ulaşabilir ve niteliklerinize uygun bir pozisyon uygun hale geldiğince haberdar edilmenizi sağlayabilirsiniz.

Onur Air İş Başvurusu Yapmak için TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir