Önder Fırat Ne İş Yapar?

0

Önder Fırat Kimdir?

Bir iş adamı olan Önder Fırat, 1957 yılında Malatya’da dünyaya gözlerini açmıştır. Kendisi Sibel İdil Kerimoğlu ile evlenmiştir. Bu evliliklerinden de İdil adında bir kız çocuğu ve Can adında bir erkek evlat dünyaya gelmiştir. Daha sonrasında Önder Fırat ve Sibel İdil Kerimoğlu ayrılarak birbirlerinden boşanmışlardır.

Önder Fırat Eğitim Bilgileri

Şu anda kendisi sanayici ve inşaat mühendisi olan Önder Fırat, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Amerikada California eyaletindeki John F. Kennedy Üniversitesinde Mastarını yapmıştır.

Önder Fırat Genel Bilgi

Kendisi ayrıca oldukça tanındık bir avukattırda aynı zamanda. Önder Fırat daha sonra Aziz Yıldırım başkanlığındaki Fenerbahçe Spor Kulübünde Haziran 1998’den 2000 yılı Şubat ayına kadar sürecek olan asil üye olarak yönetimde görev yapmıştır. Sonrasında tekrardan bu görevinden ayrılan Önder Fırat, Yıl 31 Mayıs 2015’e geldiğinde ise yine Aziz Yıldırım başkanlığındaki Fenerbahçe’de Asbaşkan olarak görev almış ve halen de bu görevi sürdürmektedir. Sezen Aksu’nun eski sevgilisi olan Önder Fırat, bir aralarda Mehmet Ali Erbil’in eski eşi olan Tuğba Coşkun ile adı magazin gündeminden bir süre düşmemişti.

Önder Fırat Kariyeri

Fenerbahçe Spor Kulübündeki görevinin yanı sıra Aziz Yıldırım ile de oldukça içli dışlı bir arkadaşlıkları vardır. İş adamı ve Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticilerinden olan Önder Fırat, daha önceden de sevgilisi olan Tuğba Coşkunu Bodrumda kızı ile bir araya getirerek birbirleri ile tanıştırmıştır.

Diğer Özgeçmişlere Buradan Ulaşabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir