Ön Yazı Şablonu

0

Ön Yazı ŞablonuSizlere iş başvurularında kullanabilmeniz için 2 Ön Yazı şablonu paylaşacağız. Sizler bu şablonlarda istenilen yerlerdeki bilgileri değiştirerek, işe uygunluğunuzu kolayca anlatabilecek ve etkili bir Ön yazı hazırlayabileceksiniz!

İş hayatında rekabet her geçen gün artıyor. Artık iş başvurusunda bulunurken, binlerce CV arasından seçilen CV’ler arasıda sizinkide olmasını istiyorsanız, artık ilk etapta dikkat çekecek ve uygunluğunuzu belirtecek önyazılar hazırlamalısınız!

Ön yazınıda işi neden istediğinizi, iş için neden sizin doğru bir aday olduğunuzu ve hangi pozisyonlar ilgilendiğinizi belirtmeniz istenir sizden. Aynı zamanda ön yazının kısa olması da gerekir. Ön yazı örneklerimizden yararlanabilir ve daha doğru Önyazılar hazırlayabilirsiniz.

Ön Yazı Örneklerine Ulaşmak İçin TIKLAYIN!

Unutmayın! Herkesin önyazısı kendi özelliklerini anlattığından ve farklı işlere yönelik olduğundan aynı formatta farklı birçok önyazı hazırlanabilir. Zaten önyazının da anlamı budur. Benzer özellikler taşıdığınız kişilerle işverenin gözünde bir fark yaratmanızı sağlayacak bilgiler vermek.

Ön Yazı Şablonu- 1

Sayın Yetkili,
…………………… işle ilgili  ilanınızla ilgileniyorum.

XYZ firmasında iki yıldır “İletişim Uzmanı yardımcısı” olarak çalışıyorum. Çalıştığım süre içerisinde birçok makale yazdım, konuk yazarların yazılarını organize ettim, her hafta basın bülteni hazırlayarak abonelerimize gönderdim. İsterseniz internette yer alan yazılarıma aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz:
URL www……
URL www……
Direktörüm X’e asistanlık ederken; yeni şirket ilkeleri belirlenmesi aşamasına araştırmalarımla destek verdim. Ofisteki iletişimin koordinasyonu, basın duyurularının hazırlanması gibi görevleri de üstlendim. Ofis içi iletişimi online platforma taşıma önerimin uygulanmasıyla şirkette iletişim hız kazandı. Birçok işi bir arada yaptığım için işin işleyiş sürecinde çok fazla tecrübe kazandım.
Mülakata katılarak tanışmayı ve işin becerilerime uygunluğu hakkında konuşmayı çok isterim. Ekstra bilgi isterseniz iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.
Ad Soyad ve İmza

Ön Yazı Şablonu- 2
Ön Yazı Şablonu

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir