Ön Yazı Nasıl Bitirilmeli

0

Ön Yazı Nasıl Bitirilmeli

Eğer gerçekten akıcı ve kaliteli bir ön yazı yazıyorsanız mülakatlarda diğer adaylara göre çok daha şansınız yüksek demektir. Ön yazı yazmak kadar ön yazıya son vermekte bir o kadar değerli ve kıymetlidir. Herkesin merak ettiği Ön Yazı Nasıl Bitirilmeli konusunda size en güncel ve işe yarar taktikleri vermek için hazırız.

Ön yazı ile iyi bir izlenim bırakmak sizin elinizde dikkat edilmesi gereken noktaları iyice belirler ve hassas olursanız etkili bir ön yazı yazmamanız için bir neden yoktur.

Ön Yazıyı Nasıl Bitirmek Avantaj Sağlar?

  • CV’nizin ekte yer aldığını iş görüşmesine katılmak ve onlarla görüşmek için sabırsız olduğunuzu söyleyerek iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Karşı tarafa ben bu iş için heyecanlıyım ve gerçekten de bu işi istiyorum mesajını vermelisiniz.
  • Burada sizlere verdiğimiz örneklere takılmayın ve kendi yaratıcılığınızı kullanın. Bu size çok daha fazla ilham verecektir. Karşı tarafı etkilemek adına gereksiz cümleler kurmaktan da kaçının. Son kısma size ulaşacakları bir telefon numarası bırakmak akıllıca olacaktır. Ancak fazlası da zarar verir adres ya da daha fazla bilgi vermeyin.
  • Son kısımda ise teşekkür edebilirsiniz. Bu kısımda ısrarcı olmaktan ziyade efendi ve beklemeye hazır bir role bürünün. Gerektiğinde iş için hazır olduğunuzu ve görev adamı gibi davranabileceğinizin mesajını verin.
Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir