Okul Öncesi Gezi İzin Dilekçesi

1

Yıllık izin dilekçesiHerhangi bir sebeple işten,kurstan yada okuladan izin almak istediğimiz durumlarda bu isteğimizi en iyi ve en resmi şekilde bildirmenin yolu Dilekçe yolu ile bildirim yapmaktır. Sitemizdeki dilekçe örnekleri sizlere istediğiniz bildirimleri kolaylıkla yapabilmeniz için tam olarak ihtiyacınızı karşılayacak şekilde ayarladık.

Sizlerin tek yapması gereken, durumunuza en uygun dilekçe örneğini bulmak dilekçe örneğinin üzerine tıklamak. Ardından dilekçe örneği bilgisayarınıza inecektir.

 

 

İzin Dilekçesi

İNDİR

Sayın Veli,

………………………………………..İlköğretim Okulu öğretmeni olarak………………….. tarihinde ……………………saatleri arasında İstanbul Müzelerine gezi düzenlenecektir. Aşağıdaki izin belgesini doldurarak sınıf öğretmenine ……………….
Tarihine kadar ulaştırmanızı rica ederim.

İmza

Adı, soyadı

……………………

 

 

……………………………………….İlköğretim Müdürlüğüne,
Okulunuzun…………………..tarihinde ………………..saatleri arasında İstanbul  Müzeleri’ne yapılacak geziye …………sınıfı ………..no’lu öğrencisi kızım/oğlum
…………………………………………’nın katılmasına izin veriyorum.
Saygılarımla,

İmza
Adı, soyadı

Sayın Veli,
………………………………………..İlköğretim Okulu öğretmeni olarak………………….. tarihinde ……………………saatleri arasında İstanbul  Müzelerine yapılacak gezide öğrencilerin güvenliği ve disiplini için yardımcı olabilecek velilerin bizimle irtibata geçmeleri rica olunur.
Saygılarımla,

İmza

Adı, soyadı

 

Paylaş

1 Yorum

Yorum Bırakın!