Nokia İş Başvurusu 2013

0

Nokia İş Başvurusu 2013

Nokia ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan iletişim araçlarının üretildiği firmalardan biri… Özellikle Türkiye’de oldukça rağbet gören Nokia telefonlar oldukça beğenilen iletişim araçları içerisinde. Nokia hakkında başvuruları genellikle Türkiye’de Nokia’nın distribütörlüğünü yapan GENTEL Telekomünikasyon yapıyor. GENTEL sadece Nokia üzerine değil, Siemens, Albis Technologies, RuggedCom ve Msona gibi markaları da Türkiye’de temsil ediyor. Bu yüzden GENTEL’e başvurmanız halinde bu markalar üzerine de çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Nokia üzerine çalışabileceğiniz Türkiye’de herhangi bir kurum veya şirket bulunmuyor.

GENTEL de Türkiye’de birçok önemli ürünün dağıtımını yapıp, garantisini sağladığından gittikçe büyüyen telekomünikasyon şirketlerinden biri…  Bu yüzden bu şirkete de birçok personel alımı yapılıyor, ayrıca GENTEL’in çeşitli yerlerde mağazaları ve şubeleri de bulunuyor. Bu da sizin bu şirketten iş bulma ihtimalinizi kuvvetlendiriyor. İleride de sizin için sağlam bir iş referansı ve kariyeriniz için önemli bir nokta olacak GENTEL, hemen hemen her zaman iş başvurularını resmi web sitesinin insan kaynakları sayfasından kabul ediyor. Aynı zamanda şirketin iş ilanlarına kariyer sitelerinden ulaşabilmeniz de mümkün. Email ile de başvurular GENTEL tarafından kabul ediliyor.

GENTEL genellikle telekomünikasyon konusunda deneyimli veya işe daha yeni başlamış kimseleri işe almayı tercih ediyor. Yani yeni mezun veya öğrenciyseniz GENTEL’e stajınız için başvuru yapabilir ve burada stajınızı yapabilirsiniz. GENTEL’in insan kaynakları sitesinden iş başvuru formunu doldurmak için aşağıda sizlere belirttiğimiz siteye giriş yapabilir ve orada formu doldurabilirsiniz.

Nokia İş Başvurusu

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir