Netaş İş Başvurusu 2013

0

Netaş İş Başvurusu 2013

Netaş bilişim sektöründe Türkiye’nin en önde gelen firmalarından beri… Yüzde yüz Türk sermayesinden oluşan Netaş aynı zamanda silahlı kuvvetler için de yaptığı çalışmalarla oldukça ilgi uyandırmıştı. Yaptığı son çalışmalarla birlikte sektöründe oldukça önemli konuma gelen Netaş, pazarda önemli yerler kazanmaya başlayınca, oldukça büyümeye başladı ve şirket personel alımına daimi bir şekilde ihtiyaç duymaya başladı. Türkiye’nin önde gelen bilişim markasında hemen hemen herkes çalışmak istediği içinde Netaş insan kaynakları yetkilileri yoğun bir ilgiyle karşılaştı diyebiliriz. Türkiye’de yaklaşık 45 yıldır varlığını sürdüren Netaş, kendisine gelen başvuruları daha çok kariyer.net üzerinden değerlendiriyor. Açık pozisyonlara başvuru yapmak ve bu pozisyonları görmek isiyorsanız sadece bu siteden faydalanmalısınız.

Eğer Netaş’da staj yapmayı düşünüyorsanız bu biraz zor çünkü şirket sadece belli başlı kurumlardan stajyer öğrenci almayı ilke edinmiş durumda. Bu yüzden staj yapmanız hemen hemen imkansız ancak yine de firmaya bir telefon ederek bireysel bir görüşme ile burada staj yapma imkanı da bulabilirsiniz.

Netaş genellikle iş başvurularında Bilgisayar Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği, Elektri – Elektronik Mühendisliği ve Haberleşme Mühendisliği mezunlarını ön plana alıyor. İdari ve finans konularında eleman ihtiyacı genellikle nadir olarak oluyor. Netaş iş başvurularını söylediğimiz gibi genellikle kariyer sitelerinden kabul ediyor ve burada Netaş tarafından başvurlarınız değerlendirilip ikinci bir görüşmeye çağırılıyorsunuz. Eğer ikinci görüşmeden de başarılı olarak ayrılırsanız işe alınıyorsunuz.

 netas

Netaş’a başvurmak için TIKLAYINIZ!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir