Nestle Mülakat Soruları

0

Nestle Mülakat Soruları

Nestle Mülakatında Sorulan Sorular

Nestle Türkiye için en güçlü firmalardan biri. Yıllardır bildiğimiz çikolata markası olan Nestle iddialı bir firma olmasını düzenli hale getirdikleri bir sistem ve iş etiğine sahip elemanlarına borçlu. Nestle oldukça dikkatli bir şekilde mülakatlar yaparak eleman kadrosuna yeni adaylar katmaktadır.

Nestle Mülakat Aşamaları

Mülakatları genelde aracı firmalar aracılığı ile gerçekleştiren firma son aşamada kendi insan kaynaklarını devreye sokmaktadır. Nestle mülakatları genel anlamda uzun bir süreçtir. Şirket yöneticilerinin ajandasına uygun bir şekilde hareket edildiği için süreci göze almanız gereklidir.

Aracı firma ile yapılan mülakat ardından online sınav, yabancı dil mülakatı ve son olarak yüz yüze görüşmeler firmada bulunan yönetici ile bölüm amirlerinin dahil olduğu bir kadro ile yapılıyor.

Soru cevap yönteminden daha çok grup ve vaka analizleri yapabilmeniz açısından toplu mülakatlar gerçekleştiriliyor. Grup mülakatını geçmeniz durumunda yöneticiler ile birebir görüşme imkanına kavuşuyorsunuz. Nestle için sistem ekip işi olmaktan geçiyor bu nedenle toplulukla hareket etmeniz oldukça önemli. Bunun yanı sıra İngilizceniz konuşacak ve yazacak seviyede olmak zorunda. Ortalamanın üstünde bir İngilizce gerekebilir.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir