Necat Gülseven Özgeçmiş

0

Necat Gülseven Özgeçmiş

Ünlü sanatçı Ebru Yaşar ile 2015 yılında dünya evine giren Necat Gülseven hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Necat Gülseven Kimdir?

İş adamı olan ve iş Dünyasının tanınan isimleri arasında gelen Necat Gülseven’in yaşı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Aslen Diyarbakırlı olan Necat Gülseven’in uzun zamandır iş dünyasında tanındığını belirtmek istiyoruz.

Necat Gülseven Genel Bilgi

26 Haziran 2015 tarihinde Türk müziğinin güçlü isimlerinden olan Ebru Yaşar ile hayatını birleştiren Necat Gülseven’in özelikle eşine aldığı lüks hediyeler ile adından sıkça söz ettirdiğini duyuyoruz. Gündeme fazla gelmeyen Necat Gülseven’in iş dünyasının tanınan isimlerinden olmasına rağmen magazin sayfalarında ismi pek fazla yer almamaktadır. Ebru Yaşar ile yaptığı düğüne sadece 25 kişi davet eden ve son derece sade bir düğün ile dünya evine giren iş adamının iki çocuğu bulunmaktadır. İkiz çocuk sahibi olan Necat Gülseven’in çocuklarından erkek olanının ismi Hasan Poyraz, kız çocuklarının ismi ise Ebrusu’dur.

Necat Gülseven Kariyeri

İş adamlığı ile ön plana çıkan ve yaptığı işler hakkında henüz net bir bilgi bulunmayan Necat Gülseven’in özellikle eşine aldığı hediyelere bakılacak olursa son derece varlıklı bir kişilik olduğunu görüyoruz. Ebru Yaşar’a evlilikten kısa bir süre 15 Milyon TL Değerinde bir yazlık hediye eden ismin enerji sektörü ile uğraştığı sızan bilgiler arasında yer almaktadır.

Tum Ozgecmis Orneklerine Buradan Ulasabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir