Nasa İş Başvurusu

0

Nasa İş Başvurusu 2017

Nasa, dünyayı uzaylıların biyolojik istilasından korumak için gezegen koruyucuları aramaktadır. Nasa’da çalışmaya başlayacak memur, uzaydan gelebilecek olası organik ve biyolojik tehlikelere karşı dünyayı koruma işini üstlenecektir. Bunun yanında insan keşifleri dolayısıyla uzaydaki diğer gezegenlerin zarar görmesini engelleme gibi işleri üstlenecektir.

Nasa İş BaşvurusuNasa’ya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi, iş arayanlar için internette yeni bir site açtı. Amerika Birleşik Devletileri’nin de uzay programı çalışanlarından sorumlu olan Nasa, gökbilimcileri başta olmak üzere pek çok eleman açığını Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi başkanlığı tarafından açılan internet sitesinde bulmaya başladı. Bu internet sitesine girerek Nasa’nın iş ilanlarına tıklayarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Nasa’nın adaylar için belirlediği özellikleri göz önüne alaraktan güncel özgeçmişinizi başvurmak istediğiniz ilan için göndermeniz yeterli olacaktır.

Diğer İş İlanlarını Görmek ve Hemen Başvurmak İçin Tıklayınız!

Nasa’da Çalışacak Adaylarda Olması Gereken Özellikler

Nasa’da çalışabilmek için Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı olmak gerekmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nde en az 1 yıl üst düzey bir görevde çalışmak gerekmektedir. Bunların yanı sıra ileri derecede matematik ve fizik bilgisinin olması gerekmektedir. Ayrıca Nasa’da 70 gün sürecek bir zorlu bir deneye katılmak ve bu deneydeki her türlü zor şartları geçmek gerekmektedir. 14 Ağustos’a kadar sürecek olan Nasa iş başvurularında istenilen kriterlere uygun Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı bulunmaması halinde Amerika Birleşik Devletleri uyruklu olmayan adaylarda ilana başvurma imkanına sahip olacaklardır.

Mülakatlarda Sorulan Sorular ve Cevaplara Buradan Ulaşabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir