MYNET İş Başvurusu 2013

0

MYNET İş Başvurusu 2013

1999 yılından bu yana Türkiye’nin ilk Türkçe portalı olarak hizmet veren ve her konuda gündemin nabzını tutan Mynet, sektörün sayılı portallarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Mynet tarafından sağlanan sınırsız hizmet ve ayrıcalıklar, zamanla kullanıcıların ilgisini çekmiş ve kısa zaman içerisinde pek çok kullanıcının aynı platformda buluşmasını sağlamıştır. Şu anda bünyesinde 10 milyon tekil kullanıcıyı aynı anda ağırlayabilen portal, ayrıca sağladığı iş olanakları ile birçok kişiye yardımcı olmaktadır.

Mynet iş başvurusu 2013 nasıl yapılır?

Mynet bünyesinde çalışan olmak için internet üzerinden yer alan kariyer portallarında çeşitli ilanlar verilmektedir. Bu ilanlarda yer alan Mynet iş başvurusu 2013 formu sizlere başvuru yapmanız konusunda yardımcı olmaktadır. Başvuru formunu eksiksiz ve sizi en iyi ifade eden şekilde doldurmanız işe alım sürecinde yapılan değerlendirme aşamasında etkili olacaktır. Bu nedenle başvuru formunda sahip olduğunuz yetenek ve becerilerinizin tamamını yazmanız yararınıza olacaktır.

mynetMynet iş ilanları nelerdir?

Mynet tarafından verilen iş ilanları genelde editör, oyun yazılım mühendisi, PHP yazılım mühendisi, javayazılım mühendisi, mobil yazılım mühendisi, mobil ürün yöneticisi, muhabir ve ağ yöneticisi üzerine olmaktadır. Bu alanlardan birinde yetenekli olduğunuzu ve Mynet gibi büyük bir portalın işlerini yürütebileceğinizi düşünüyorsanız, size uygun ilanlardan birine başvurabilir ve değerlendirmeye alınmanızı sağlayabilirsiniz.

İş başvuruları ardından yapılan değerlendirme sırasında firma bünyesinde çalışma uygun görüldüğünüz taktirde öncelikle görüşmeye çağrılır ve gerekli koşulları sağladığınız taktirde firma tarafından kısa sürede işe başlatılırsınız.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir