Mustafa Ozan Şer Ne İş Yapar

0

Mustafa Ozan Şer Ne İş Yapar

İş dünyasının başarılı isimlerinden olan Ozan ŞER 1976 yılında İstanbul’ da dünyaya gelmiştir.

Mustafa Ozan ŞER’ İn Aile Hayatı

Sivaslı bir ailenin çocuğu olan başarılı iş adamının babası Hasan ŞER’dir. Ozan Şer Hayri Yazıcı’nın kızı Bahar ŞER ile evli ve mutlu çiftin Hasan CANve Ozan Can adında iki tane çocuğu vardır.

Ozan ŞER’ İn Eğitim Hayatı

Mustafa Ozan Şer Yüksek Öğrenimini Kırım Üniversitesinde İktisatçı olarak 1997 yılında tamamlamıştır. Yabancı dil eğitimine de önem veren başarılı iş adamı ileri seviyede Almanca ve İngilizce bilmektedir. Aldığı eğitim sayesinde bu iki dile de ana dili gibi hakimdir.

Ozan Şer’in Kariyeri

Babası Hasan Şer gibi başarılı iş adamı olan Ozan Şer üniversite eğitimini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra yurt içinde ve yurtdışında ticaret ile uğraşan başarılı ve lider birçok uluslararası firmayla anlaşarak ortaklık ve yöneticilik yaptı. Şu anda seçkin televizyon kanalları arasında olan Cem TV’nin ortakları arasındadır başarılı iş adamı.

İş dünyasının yanı sıra siyaset ile de uğraşan Ozan Şer siyaset hayatına bundan 29 yıl önce 1989 yılında Babası Hasan Şer’in yanında başlamıştır. 2015 yılında CHP de Millet Vekilliğine adaylığını koyan başarılı iş adamı siyaset hayatına aktif olarak devam etmektedir. Başarılı iş adamı kimliği kadar siyaset kimliğiyle de dikkat çeken Ozan Şer siyasete atılma gerekçesi olarak ülkedeki bölünme endişesini ortadan kaldırmak ve aydınlık bir gençlik için ortam hazırlamak olduğunu gösterdi. Mustafa Ozan Şer askerliğini ise uzun dönem olarak Magosa’da yapmıştır.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir