Mustafa Cengiz Ne İş Yapar

0

Mustafa Cengiz Ne İş Yapar

Galatasaray genel kurulunda başkan adayı olacağı konusunda bir açıklama yapılan Mustafa Cengiz, Kimdir ve ne iş yapar konusunu sizler için araştırdık.  Petrol, Akaryakıt ticareti ile uğraşmaktadır. Yani ticaretle uğraşan bir iş adamıdır.

Mustafa Cengiz Görevleri

İş adamı olan Cengiz Petrol sektöründe kendi şirketi ile faaliyet göstermektedir. Şirketin başında bulunan isimdir. Eskiden kamuda çalışan ve Eylül darbesi ile kamudan ayrılarak 1990 yılından beridir petrol ticareti ile uğraşan cengiz evli ve bir çocuk babasıdır.

Mustafa Cengiz Kaç Saat Çalışır

Kendi şirketinin başındaki isim olmasından dolayı çalışma saatleri esnektir. Ancak genel olarak şirket çalışma saatleri sabah 9 akşam 5 şeklindedir. Hafta sonu zaman zaman mesai yapmaktadır.

Mustafa Cengiz Nerelerde Çalışır

Genel olarak Ortadoğu ile petrol ticareti yapan bir şirketin başındaki isimdir. İş hayatında aktif olarak hizmet gösteren iş adamıdır. Bunun yanında Galatasaray başkan adayı olarak kamuoyunun tanıdığı Mustafa Cengiz 13 ocak tarihinde yapılacak olan genel kurulda başkanlığa aday olmuştur.

Bu bölümde çalışanlar için aranan özellikler

İş adamı olmak ve bunun sonucunda Galatasaray başkan adayı olabilmek için öncelikle sağlam bir parlak fikre ihtiyaç vardır kaç yaşında olursak olalım iyi bir fikrimiz varsa bunun sonucunda bu işe girişerek iyi bir sonuca varabiliriz. Kısacası aranan özellikler olarak ilk önce iyi bir fikir ve neticede sağlam bir iş adamı olmak gerekmektedir.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir