Murat Özvardar Özgeçmiş

0

Murat Özvardar Özgeçmiş

Hande Fırat ile geçtiğimiz günlerde dünyaevine giren Murat Özvardar hakkında merak ettiğiniz bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Murat Özvardar Kimdir?

Ankaralı bir iş adamı olan Murat Özvardar’ın özellikle yaşına ve doğum tarihine ait net bilgiler bulunmamaktadır.

Murat Özvardar Genel Bilgi

1952 yılında babalarının kurduğu Özvardar şirketlerinin sahibi olan Murat Özvardar’ın oldukça varlıklı bir ailenin çocuğu olduğunu belirtelim. Birçok sektörde hizmetleri bulunan Özvardar şirketinin yönetim kurulunda bulunan Murat Özvardar’ın Hande Fırat ile evliliğinden öncede eski eşi ile boşanmasından dolayı gündeme gelmiştir.

Eşi Hande Fırat ise 1974 Ankara doğumludur. Birçok gazete ve ulusal televizyon kanalında çalışan Hande Fırat’ın hain darbe girişimi gecesinde Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı canlı yayın konuşması o gecenin unutulmaz olayları arasında yer almaktadır.

Murat Özvardar Kariyeri

İş adamı kimliği ile ön plana çıkan Murat Özvardar’ın birçok şirketi bulunmaktadır. Özvardar şirketlerinin başında bulunan Murat Özvardar, özelikle inşaattan, otomotive kadar birçok sektörde boy gösteren şirketlerin sahibi olmakla tanınmaktadır. 5 Aralık 2017 tarihinde ünlü gazeteci Hande Fırat ile dünyaevine giren Murat Özvardar, bu evliliğinden önce bir evlilik daha yaptı.

  • Murat Özvardar ile Hande Fırat arasında yapılan nikah töreninde eski bakanlardan olan Egemen Bağışta davetliler arasında yer almıştı.
  • Murat Özvardar hakkında gelen güncel bilgileri buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

Tum Ozgecmis Orneklerine Buradan Ulasabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir