Mülakat Soruları

Hepimizin bildiği gibi iş alım sürecinin sancılı süreçlerinden biri de “Mülakat” evresidir. CV’mizi başarılı bir şekilde hazırlayıp göndermek işe alım için yeterli olmayacaktır. Bu süreci başarıyla atlattıktan sonra birebir veya toplu şekilde yapılacak mülakat sürecine girilir. Ve bu evrenin sonunda işe alım gerçekleşir. Mülakat sürecinde yaşayacağınız tüm zorluklarla ilgili konularda sizlere yardımcı olup, yol göstermeye çalışacağız.

İlk olarak mülakat sürecinde işinize yarayacak genel bilgileri sizinle paylaşmak istedik. Aşağıdaki ilk alanda, iş görüşmesine giderken nasıl giyinmeliyim?, İş görüşmesinde vücut dilim nasıl olmalı?, hangi soruya nasıl cevaplamalıyım? yada hangi mülakat şeklini seçmeliyim gibi sıkça soruduğunuz soruları yanıtladık. Cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Tüm Mülakat Teknik ve Tüyolarına Buradan Ulaşabilirsiniz!


İkinci ve içincü kısımda ise sizlere firmaların ve devlet dairelerinin sorduğu spesifik mülakat sorularını paylaşmak istedik. Aynı zamada meslek dallarına göre ayrı ayrı mülakat sorularını da paylaştık. Aşağıdaki alanda hepsini bulabilirsiniz. Tüm firmalara ulaşmak için tümünü görüntüle butonuna tıklayabilirsiniz!

Diğer Firmaların Mülakat Sorularına Buradan UlaşabilirsinizMülakat Soru ve Cevapları

Mülakat soru ve cevaplarıyla ilgili sitemizde aradığınız tüm içerikleri bulabilirsiniz. Sitemizde mülakat teknikleri, ingilizce mülakat soruları, stres mülakatı, şirketlere at mülakat soruları, üniversiteye giriş için sorulan sorular, askeri lise mülakat soruları, POMEM mülakat soruları ve banka mülakat sorularına dair geniş yelpazede içerikler oluşturdu. Merak ettiğiniz tüm cevapları sayfamızda bulabilirsiniz.

Mülakat Teknikleri

Yukarıdaki linklerden ihtiyacınız olana tıklayarak; ilgili konularda bilgi alabilirsiniz. Bu bilgiler mülakatta, öncesinde ve sonrasında çok işinize yarayacaktır. Mülakat esnasında karşınıza neler çıkacağını en azından neler çıkabileceğini tahmin edebiliyor olmak; görüşme esnasında daha rahat olmanızı sağlayacaktır. Editörlerimiz sizler için konuları gruplayarak daha kolay ulaşmanızı sağladılar.

4 yorum

  1. Ben 5 yıldır pınar sutteyım ve ayrıldım uretımdeydım ve şuan iş arıyorum gıda sektorlerını sevıorum

  2. İcla Öztürk on

    Yine buradan indirdiğim cv örneği ile iş başvurrusunda bulunmuştum. Yarın mülakat için çağırdılar. Paylaştığınız mülakat soruları için teşekkürler. Mülakatta hangi soruların sorulduğunu merak ediyorum açıkçası. Biraz heyecanda yok değil. Bakalım, inşallah siteniz uğurlu gelir.

  3. Meltem Tek on

    Adana çukurovada oturmakta olan bir bayanım evde çalışarak para kazanabileceğim bir işe ihtiyacım var elimden her türlü iş gelir paketleme montaj davetiye katlama tesbih dizme örgü vs elim seridir gerekirse ekibimde var yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Yorum Bırakın!