Mothercare İş Başvurusu 2013

0

Mothercare İş Başvurusu 2013

DemsaGroup garantisi ile ülkemiz tüketicisinin beğenisine sunulan Mothercare bebek ve anne giyimi sektöründe dünyada öncü bir markadır. Bebek arabalarından mamalara, araba koltuklarından oyuncağa kadar birçok bölümü içeren geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’de 10’un üzerinde şehirde hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermeyen, güvenceli hizmet politikasına sadık olan bu dünya markası gittikçe genişleyen satış ağında yeni yüzlere ihtiyaç duymaktadır.

Mothercare İş Başvuru 2013 nasıl yapılır?

İlk olarak MothercareDemsaGroup bünyesinde çalışmak istiyorsanız bebek ve anne giyimine ve ihtiyaçlarına ilgi duymanız gerekmektedir. Eğer gereksinimleri karşılayabiliyorsanız kasiyerden satış danışmanına, müdürlükten müdür yardımcılığına kadar birçok pozisyonda kendinize yer edinebilirsiniz. Yapmanız gereken ilk iş DemsaGroup resmi internet sitesine girerek üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminden sonra mothercare Mothercare iş başvurusu 2013 formunu doldurup sisteme yüklemelisiniz. Sisteme yükleme işleminden sonra iş başvuruları menüsünden eleman ihtiyacı olan mağazaların bir listesine ulaşacaksınız. Bu listen çalışmak istediğiniz konum ve şehri seçerek sistem üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca bu başvuru işlemini yenibiriş.net üzerinden de yapabilirsiniz. Başvuru işleminin ardın şirket yöneticileri sizlerle iletişime geçerek bir ön görüşme talep edeceklerdir. Bu görüşmenin olumlu geçmesi durumunda işe başlamak için gerekli evrakların bir listesi size verilir ve evrak tesliminden sonra işbaşı yapabileceksiniz.

Siz de DemsaGroup farkı ile Mothercare ayrıcalığını yaşamak ve sıra dışı bir kariyer imkanı elde etmek istiyorsanız hayalleriniz bir tık ötenizde demektir.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir