Morpa Kampüse Nasıl Üye Olunur

0

Morpa Kampüse Nasıl Üye Olunur?

Morpa birçok kişi için oldukça avantajlı ve yararı olan bir platformdur. Bu sitede öğretmenler, veliler ve yöneticiler üye oluyor. Gerekli şartları yerine getiren her bir birey morpa üyelik başvurusu ile üye olabilir. Öğrencilere ve öğretmenlere derslerde destek olmak için kurulan bir sitedir.

Morpa Kampüse Görevleri

Sitede birinci sınıftan tutunda sekizinci sınıfa kadar birçok ders ile ilgili bilgiler verilmekte ve öğrenciler okulda anlamadıkları ya da kaçırdıkları konuları Morpa platformu sayesinde yakalayabiliyorlar. Bu sistem sayesinde aynı zamanda öğrencileri velileri, veliler öğretmenleri, yöneticiler öğrenci ve öğretmenleri denetleyebiliyor.

 Morpa Kampüse Kaç Saat Çalışır?

Sistem online olup, internet üzerinden üyelik başvurusunu tamamlayan herkes tarafından 7/24 kullanılmaktadır. Yapmanız gereken üyelik girişi esnasında gerekli olan yerleri doldurmak ve üyelik başvurusunu gerçekleştirmektir. Bu işlemler sonrasında sistemi 7/24 herkes kullanabiliyor.

 Morpa Kampüse Nerelerde Çalışır?

İnternetin olduğu her yerde öğrenciler TC numaraları ve okul numaraları ile sisteme giriş yapabilirler. Aynı şekilde yöneticiler, veliler ve öğretmenlerde bu sistemi internetin olduğu her yerde rahatlıkla kullanabilmektedirler. İnternet üzerinden çalışma imkanına sahip olacağınız Morpa kampus oldukça yararlı bir platformdur.

 Bu Bölümde Çalışanlar İçin Aranan Özellikler

Bu bölüme dahil olmak isteyen kişiler arasında aranan özellikler şunlardır. Öğrenci olmak, öğretmen olmak, veli ve yönetici olmak bu bölümü kullanmak ve üye olmak isteyenlerde aranan özellikler arasında yer alıyor.

 Morpa Kampüs Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Morpa kampuse dahil olmak istediğinizde bunun için küçük bir ücret ödemeniz yeterlidir. Öğrenci ve öğretmenler başta olmak üzere denetlemek için veliler ve yöneticiler Morpa kampüse ücretsiz şekilde dahil olabilirler.

Diğer Mesleklere ve Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir