Moa Sertifikası Nedir?

0

Moa Sertifikası Nedir?

Moa sertifikası güç bineği alıp yetiştirmek için kullanılır. Moa binekleri ise alındıktan sonra geliştirilen bineklerdir. Bu binekler ise; aslan, yaban domuzu, kurt, kaplan, ren geyiği, cesur ejderhadan oluşur. Bu hayvanları alıp geliştirmeye denir. Hayvanların gelişim evreleri ise, yavru, yetişkinlik evresi ve cesur hayvan evrelerinden oluşur.

Moa Sertifikası Nasıl Alınır?

Moa sertifikası alabilmek için sertifika almak gerekir bu sertifikada eğitim süresi yedi gündür. Oyunda daha başarılı olmak istiyor ve sertifika gününü uzatmak istiyorsanız nesne marketten güçlü atıştırmalıklar alarak 15 gün yada 30 gün olarak sertifikanın gün sayısını artırabilirsiniz.

Moa Sertifikasını Almak İçin Gerekli Şartlar

Moa sertifikasını almak için gerekli şartlar 7 gün boyunca oyunda aktif olmak bu yedi günlük bir süreyi kapsar. İlk etapta yavru bineği seçmeniz ve binek sertifikasını almanız gerekir. Bunların yanında oyun içinde patron keserek ya da metin taşı keserek de sertifikayı elde edebilirsiniz. Oyuncular metin taşını ve patronu kesmek için şeytan kulesi dâhil değildir.

Moa Sertifikasını Almak Ücretlimidir?

Oyunda 19 ve 21 saatleri içinde binek düşer. Bu saatlerde sertifika almak ücretsizdir. Diğer saatlerde ise belli bir ücret ödenmek zorundadır. Bonus seçerek de moa sertifikasını alabilirsiniz. Bonus seçmek için ise, elinizde olan sertifikayı verdiğinizde bazı sorular sorulur, hangi özelliğe karşı sertifikayı kullanmak istiyorsanız yanıtınız o yönde olmalıdır.

Moa Sertifikası Kaç Günde Alınır?

Moa sertifika yaklaşık 7 günde alınır.

Moa Sertifikasını Almak İçin Yaş Sınırı Var Mı?

Moa sertifikasını almak için 18 yaş sınırı vardır.

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir