Mine İzgi Kimdir

0

Mine İzgi Kimdir? 

Mine İzgi daha çok yazar ve eğitimci kimliği ile ön plana çıkmış olsa da aslında uzun yıllar gazetecilik yapmıştır. Milli Gazetede görev yapmıştır ardından Vakit Gazetesinde editörlük yapmıştır. Daha sonra çeşitli haber sitelerinde yazılar yazarak yazarlığa ilk adımını atmıştır.

Mine İzgi Kariyer Hayatı

Mine İzgi’nin asıl uzmanlaştığı alan Çocuk gelişimi üzerinedir. Uzmanlık alanı üzerine çeşitli kitaplar yazmıştır. Evli ve iki çocuk annesi olan Mine İzgi yazarlık hayatına devam ettirmektedir.  ¨Kızımı Yetiştiriyorum¨ ve ¨Oğlumu Yetiştiriyorum¨ adlı kitapları ile özellikle annelerden oldukça destek bulan Mine İzgi yazarlık hayatına yeni eserler katarak devam etmektedir. Çok sayıda kitabı bugün okurların  beğenisine sunulmuştur.

Mine İzgi şuanda çok sayıda konferans ve televizyon programlarıyla insanlara hitap etmektedir. Özellikle Aile yaşamını ve çocuk yetiştirme üzerine verdiği önemli bilgiler ile halk arasında oldukça sevilen bir kişilik olmayı başarmıştır.

Üniversitelerde ve halka açık alanlarda seminerler ve konferanslar vermektedir. Mine İzgi yazarlığa ilk adımını Moral haber sitesinde yazdığı yazıları ile atmıştır. Eğitimci kimliğini yazarlık ile süsleyen Mine İzgi Oğlumu yetiştiriyorum ve Kızımı yetiştiriyorum kitapları ile ailelerden oldukça olumlu geri dönüş almıştır.

Yazarlığa hızlı bir giriş yapan Mine İzgi kızı olmasa da ¨Kızımı Yetiştiriyorum¨ adlı kitabı ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Mine İzgi kızım yok fakat çalışmalarım subjektif olmaktan ziyade objektiftir diyerek bu konu hakkında sorulan sorulara cevap vermiştir.

Diğer Özgeçmişlere Buradan Ulaşabilirsiniz!

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir