Mimar CV Örnekleri 2018

0

Mimar CV Örnekleri 2018

Mimar Mesleği Hakkında Genel Bilgi

Mimar olarak yaşantısına devam eden kişilerin CV doldurması gerektiği zamanlarda Mimar CV örneklerinden yola çıkarak kendilerine uygun bir şekilde CV doldurmaları gerekmektedir. Sizlerde bu konuda detaylı bilgi sahibi olarak CV’nizi başarılı bir şekilde doldurabilirsiniz.

Mimar CV’si Neleri İçermeli

CV içerisinde mutlaka bulunması gereken bölümler dışında mesleğiniz ile alakalı olacak şekilde bilgilerin içermesi, CV’nizin başarılı bir şekilde olmasını sağlayacaktır. Bu yüzden de sizler bu detaya dikkat ederek CV’nizi doldurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Mimar CV’sinde Giriş yazısı Nasıl Olmalı

Giriş yazısı bölümünde ise mesleğiniz ile alakalı olarak etkileyici bir yazı yazmak için daha önce yapmış olduğunuz, sizin için önemli olan bir projeden bahsetmeniz karşı tarafı etkileme konusunda yeterli olacaktır.

Eğitim Bölümü Nasıl Yazılmalı

Eğitim almış olduğunuz okulunuz ile ilgili bilgileri bu bölüm içerisinde yazmanız gerekmektedir. Mimarlık eğitimini almış olduğunuz okulu ve mimarlık alanı ile ilgili eğer sertifika benzeri belgeleriniz varsa bunları almış olduğunuz yerleri yazmanızı sizlere öneriyoruz.

İş Deneyimi Alanı Nasıl Yazılmalı

İş deneyimi konusunda son derece önemli meslekler arasında yer alan mimarlıkta, mutlaka daha önce yapmış olduğunuz projeleriniz hakkında bilgileri yazmanız gerekmektedir.

Hangi kişisel özellikler-yetenekler eklenmeli

Mimari alanda özel yeteneklerin olması sizlerin daha kolay bir şekilde CV doldurmanıza ve iş başvurusunda bulunacağınız zaman sizlere önemli özellikleri beraberinde getirecektir. Bu yüzden de mimari CV doldurma işlemi yaparken bu detaylara mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir.

Referans bilgilerini eklemeye gerek var mı?

Referans olarak her CV’de bu bölümün bulunması mutlaka gerekmektedir. Bu yüzden de Mimar CV’sini doldurma işlemini yaparken mutlaka ama mutlaka referans bilgilerinizi yazmanızı öneriyoruz. Aksi durumda sizlere iş verecek olan veya iş alacak olan kişilerin kafasında soru işaretleri kalmasına neden olabilirsiniz.

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir