Migros Mağazaları Tezgahtar, Satış Elemanı Alımı 2014

4
[ads]

Migros Mağazaları Tezgahtar, Satış Elemanı Alımı

Migros mağazaları Türkiye’deki köklü geçmişi sayesinde gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bu büyüme neticesinde ortaya çıkan devamlı eleman ihtiyacını çeşitli yollardan karşılayan mağazanın en çok işçi alımı ise bireysel başvurular ile internet sitelerindeki iş bulma sitelerine yapılan başvurular sayesinde gerçekleşmektedir. Migros mağazaları tezgahtar, satış elemanı alımı ve daha bir çok alanda çalıştırılmak üzere işçi alımına devam etmektedir.

Migros mağazaları eleman alımı

migros iş başvurusuMigros mağazaları, alışveriş alanındaki geniş ürün seçimine olanak veren reyonlarıyla alışveriş mağazalarına geçmişten beri örnek olmaktadır. Migros mağazaları sadece bir evin mutfak alanıyla alakalı ihtiyacına karşılık vermekle kalmayıp, evin tüm ihtiyaçlarını ve hatta ev dışı ihtiyaçlarda dahi, bazı kalemlerde ürün seçeneği sunarak müşterilerine geniş ürün kataloğu sağlayabilmenin gayreti içinde çalışmalarına devam etmektedir. Haliyle mağazaların ihtiyaç duyduğu eleman sayısı da ürün çeşitliliği gibi fazla olmaktadır.
Migros mağazalarında, satış danışmanı, kasiyer, manav reyon görevlisi, kasap reyon görevlisi, temizlik personeli gibi birçok alanda elaman ihtiyacı bulunmaktadır. Mağaza bu alanlardaki eleman ihtiyaçlarını çeşitli yollardan karşılamaktadır. Bu yollardan şüphesiz en etkilisi internet yoluyla yapılan başvurulardır. Özellikle yenibiris.com adresinden yapılan başvurular Migros mağazalarının eleman ihtiyacının karşılanmasında öncelik sırasındadır.

Migros mağazalarında yöneticilik pozisyonu gibi kariyeri olan pozisyonlarda da başvuru yapmak ve çalışmak mümkündür. Sağladığı sosyal imkanlar ve çalışma ortamıyla herkesin çalışmak isteyeceği bu işe başvurmak isteyen adaylar aşağıdaki başvuru linkini tıklayabilirler.

 Migros Mağazaları Tezgahtar, Satış Elemanı Alımı başvurusu için TIKLAYINIZ.

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum - "Migros Mağazaları Tezgahtar, Satış Elemanı Alımı 2014"

  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir

marketlerde çalışmısşığım var sizinle çalısabılırım.

yaaa basvuru yapıyorum ama olmuyo .

bim ve a101 markatlerinde çalıştım sizinle çalışmak istiyorum market konusunda tecrübeliyim

ozcan ben sizinle calışmak isterim manav balık sarkuteri olabilir