Metro Turizm İş Başvurusu

0

Metro Turizm İş Başvurusu

İnsan taşımacılığı sektöründe öncü ola Metro turizm Türkiye genelinde lider markalardan bir tanesidir. Metro Turizm 5 ayrı pozisyonda çalıştırılmak üzere iş başvurularını kabul etmektedir. Sizlerde bu lider firma bünyesine dahil olarak kariyer hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Müşterilerini güler yüzlü ve yardımsever personelleri ile memnun bırakan Metro Turizm sadece müşteri memnuniyetini değil, çalışanlarında memnuniyetle çalıştığı bir Turizm firması olarak tüm resmi imkanları sunarak personel ve tüm çalışanlarının da memnuniyetini kazanmaktadır.

Metro Turizm CV Örnekleri ve Boş CV Şablonlarına Buradan Ulaşabilirsiniz!

Metro Turizm tarafından resmi olarak ilan edilmiş olan 5 ayrı pozisyon için başvuru yapacak olan adayların Metro Turizm resmi internet sitesi aracılığı ile de müracaatları kabul edilmektedir. Peki iş başvurularını ne şekilde yapılır ve hangi pozisyonlar için iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu konuda Metro Turizm Resmi internet sitesinden genel başvuru sayfasından aşağıda belirtilen pozisyonlara başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvurularınız incelenip olumlu görüldüğü taktirde sizlere belirtmiş olduğunuz iletişim numarasından bilgilendirileceksiniz.

  • Kaptan Şoför,
  • Çağrı Merkezi,
  • Host (Araç içi servis görevlisi),
  • İdari Pozisyonlar ve
  • Bilet satış yetkilisi olmak üzere sizlere en uygun olan pozisyonlara başvurularınız kabul edilmektedir.

Yukarıda belirtilmiş olan 5 farklı pozisyondan herhangi bir tanesi için başvurunuzu Metro Turizm resmi internet sitesinden genel başvuru kısmından yapabilirsiniz. Gerekli olan formlar Metro Turizm resmi internet sitesinde var olduğundan dolayı adayların kendi bilgilerini doldurup göndermeleri yeterli olacaktır.

Metro Turizm İş Başvurusuiçin TIKLAYINIZ

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir