Mehmet Hakan Atilla Özgeçmişi

0

Mehmet Hakan Atilla Özgeçmişi

Mehmet Hakan Atilla hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu makalemizde bulabilirsiniz.

Mehmet Hakan Atilla kimdir?

1970 yılında Ankara’da dünyaya gelen Mehmet Hakan Atilla ilk ve orta eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. 47 yaşında olan Mehmet Hakan Atilla evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mehmet Hakan Atilla Eğitimi

Ankara’da ilk ve orta öğretimini başarı bir şekilde tamamladıktan sonra Ankara’da bulunan Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler Fakültesinin iktisat bölümünden mezun olan Mehmet Hakan Atilla mezun olduktan sonra oldukça önemli görevlerde yer almıştır.

Mehmet Hakan Atilla Kariyeri

  • Üniversite eğitimini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra 1995 yılında kamu bankası olan Halkbank bünyesinde uzman yardımcısı olarak görevine başlayan Mehmet Hakan Atilla daha sonra bu görevde yükselerek uzman olarak kariyerine başarılı bir şekilde devam etti.
  • Bu görevinden sonra Stratejik Planlama Daire Başkanlığı bünyesinde yönetmen ve müdür olarak görev üstlenen Mehmet Hakan Atilla 2007 ila 2011 yıları arasında daire başkanlığı görevini yaparak hizmetlerine devam etti. 2011 yılında aktif olarak atandığı Uluslar arası bankacılık sorumlu genel müdürlük görevini üstlenmiştir.
  • ABD’de yapılan bir operasyon sonrasında FBI tarafından gözaltına alınan Mehmet Hakan Atilla’nın duruşması halen devam etmektedir.
  • ABD’de FBI tarafından tutuklanarak hapishaneye gönderilen Mehmet Hakan Atilla’nın tutukluluk hali halen devam etmektedir.

Merak Ettiğiniz Tüm Ünlü Özgeçmişlerine Buradan Ulaşabilirsiniz

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir