Mazeret Sınavına Katılma Dilekçe Örneği

0

egitim

Üniversite ve yüksek eğitim öğretim programlarında okuyan öğrenciler için hazırladığımız bu bölümde, yıl içerisinde karşılaşacakları problemleri eksiksiz anlatabilmelerini ve haklarını beyan edebilmeleri adına hazırlayacakları dilekçelerde sizlere yardımcı olmak adına hazırlandı. Hepimiz biliriz ki eğitim öğretim kurumlarındaki işlemler devlet dairelerindeki gibi yürür. Bir isteğinizi beyan etmek için mutlaka isteğinizi anlatacağınız bir dilekçe yazmanız istenir.

İstediğiniz sonuca ulaşmak ve bu yolu kolayca atlatabilmek için sitemizdeki üniversite ve okul dilekçe örneklerinden yararlanabilirsiniz! Sadece istediğiniz dilekçe örneğini bulun ve üzerine tıklayın! Anında bilgisayarınıza inecektir. Ardından üzerinde istediğiniz düzenlemeyi hazırladığımız yönlendirmeler doğrultusunda kolayca yapabilirsiniz.

yatay geçiş dilekçe örneği

İNDİR

…………………………. ÜNİVERSİTESİ
…………………….FAKÜLTESİ DEKANLIĞINA

Üniversitenizin.………….…Bölümü………………………..numaralı öğrencisiyim. 20…- 20… Öğretim Yılı Güz / Bahar Yarıyılı Ara sınav / Final sınavlarına mazeretimden dolayı giremedim. Mazeretim ile ilgili belgelerim dilekçemin ekinde olup, mazeret sınavına girebilmem için gereğinin yapılmasını arz ederim.

İmza
Adı-Soyadı

Ek :

ADRES:

TEL:

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir