Marmara Üniversitesi Personel Memur Alımı, Öğretim Üyesi Alım İlanı 2014

0
[ads]

Marmara Üniversitesi Personel Memur Alımı Öğretim Üyesi Alım İlanı 2014

Marmara Üniversitesi personel memur alımı öğretim üyesi alım ilanı 2014 yılı içerisinde yapılacak sınavlarla gerçekleştirilecektir. Edinilen bilgiye göre alınacak öğretim üyelerinin tıp fakültesinde çeşitli bölümlerde kadrolu olarak çalıştırılması planlanmaktadır.

Marmara Üniversitesi öğretim üyesi alımı

Üniversitede tıp fakültesine alınması düşünülen öğretim üyelerinin hangi branşta ve ne pozisyonda çalışacakları şu şekilde planlanmıştır:

Profesör kadrosu daimi kadroda olup başvuru yapacak olan adayların anabilim dalı ile başlıca araştırma eserini belirttiği dilekçesine özgeçmişini, noter tasdikli doçentlik belgesini, ilgili yönetmelik ve yönergeye uygun hazırlanmış olan altı takım başvuru dosyasını da temin ederek ilanın yayım tarihinden itibaren en geç on beş gün içinde bahsi geçen rektörlüğe bizzat başvurmaları gerekmektedir.

Marmara-Üniversitesi-Öğretim-Üyesi-Alımı-2

Alınacak bir diğer kadro da doçentlik kadrosu olup bu kadro da daimi olması düşünülmektedir. Bu kadroya başvuru için adayların özgeçmiş, noter onaylı doçentlik belgesi, yönetmelik ve yönergelere uygun dört takım başvuru dosyasıyla birlikte başvurularını bizzat kendilerinin yapması gerekmektedir.

Yardımcı doçent kadrosu için de doçentlik kadrosu için gerekli belgeler geçerli olup başvurularını tıpkı doçentlik kadrosundaki gibi ilanın yayınlandığı günden itibaren en geç on beş gün içinde bizzat yapmaları gerekmektedir. Yabancı dille eğitim yapan birimlere başvuru yapacak adayların ise alımında ilgili yönetmelik esaslarına göre alım yapılmaktadır. Bu iş ilanı hakkında ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 Marmara Üniversitesi ilanları için TIKLAYINIZ.

 

Paylaş

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir